LKS D±browa Chełmińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

LKS D±browa - Spójnia B.B 16.05.10
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 71, wczoraj: 272
ogółem: 1 817 453

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Ocenianie zawodników

LZS Skarpa - LKS D±browa Chełmińska     •     3:2     •     2017-10-08 13:30:00


Michał Wesołowski

¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Dawid Baranowski

¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Ariel Wesołowski

¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Mateusz Sadurski

¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Mikołaj Wiwatowski

¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Bartłomiej Wesołowski

¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Jakub Kamrowski


Bramki:  piłka
¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Adrian Misiewicz

¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Mateusz Sarnowski

Kartki:   żółta kartka
Asysty:   1
¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Franek Kociniewski

¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Dawid Bereza

¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Dawid Wojciechowski

¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Dawid Murawski

¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kacper Tuszyński


Bramki:  piłka
¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Paweł Wielewski

¦rednia ocena: 0.00 (0 głosów)


Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
TKP Tuchola 0:3 LKS D±browa Chełmińska
Fuks Wielowicz 2:1 LZS Skarpa
Gwiazda Sypniewo 2:1 Grom II Więcbork
Łokietek Wierzchucin Królewski 2:3 Victoria M±kowarsko
Taxus Komierewo 5:2 Sokół Nowy Dwór
Cis Cekcyn 6:1 LKS Kęsowo

Najnowsza galeria

Zdjęcia grupowe wszystkich zespołów
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

LKS D±browa Chełmińska Fuks Wielowicz
LKS D±browa Chełmińska   Fuks Wielowicz
2017-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

TKP TucholaLKS D±browa Chełmińska
TKP Tuchola 0:3 LKS D±browa Chełmińska
2017-10-14, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
LKS Kęsowo - TKP Tuchola
Sokół Nowy Dwór - Cis Cekcyn
Victoria M±kowarsko - Taxus Komierewo
Grom II Więcbork - Kamionka II Kamień Krajeński
LZS Skarpa - Gwiazda Sypniewo
LKS D±browa Chełmińska - Fuks Wielowicz

Kalendarium

21

10-2017

sobota

9.kolejka LKS - Fuks Wielowicz - 15:00

3.kolejka 38 grupy orlików: 9:00 LKS - Wisełka Bydgoszcz, 10:00 LKS - Polonia II Bydgoszcz, 11:00 LKS - Juventus II Bydgoszcz. Orlik ul. Piwnika Ponurego w Fordonie.

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

¶roda

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

pi±tek

Zczuba.tv