LKS Dąbrowa Chełmińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

Zawisza II Bydg. - LKS 23.04.2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 139, wczoraj: 650
ogółem: 1 939 886

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 13 34 11 1 1 36 - 14 +22
2.
herb
bz 13 31 10 1 2 30 - 11 +19
3.
herb
bz 13 30 9 3 1 29 - 11 +18
4.
herb
bz 13 25 8 1 4 43 - 33 +10
5.
herb
bz 13 21 7 0 6 29 - 21 +8
6.
herb
bz 13 21 7 0 6 20 - 22 -2
7.
herb
plus 12 18 6 0 6 23 - 27 -4
8.
herb
minus 13 17 5 2 6 23 - 21 +2
9.
herb
bz 13 16 5 1 7 25 - 24 +1
10.
herb
bz 13 16 5 1 7 28 - 29 -1
11.
herb
bz 13 12 4 0 9 23 - 32 -9
12.
herb
bz 13 12 4 0 9 21 - 34 -13
13.
herb
bz 12 6 2 0 10 23 - 47 -24
14.
herb
bz 13 6 2 0 11 18 - 45 -27

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 18 6 0 0 16 - 3 +13
2.
herb
7 16 5 1 1 27 - 15 +12
3.
herb
7 16 5 1 1 18 - 9 +9
4.
herb
6 15 5 0 1 20 - 6 +14
5.
herb
6 15 5 0 1 10 - 4 +6
6.
herb
8 15 5 0 3 13 - 15 -2
7.
herb
6 12 4 0 2 15 - 9 +6
8.
herb
7 12 3 3 1 13 - 8 +5
9.
herb
6 9 3 0 3 13 - 9 +4
10.
herb
6 9 3 0 3 13 - 14 -1
11.
herb
6 9 3 0 3 12 - 13 -1
12.
herb
6 6 2 0 4 13 - 15 -2
13.
herb
6 6 2 0 4 12 - 18 -6
14.
herb
7 6 2 0 5 13 - 25 -12

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 19 6 1 0 16 - 8 +8
2.
herb
6 18 6 0 0 16 - 3 +13
3.
herb
7 13 4 1 2 14 - 8 +6
4.
herb
7 9 3 0 4 14 - 12 +2
5.
herb
6 9 3 0 3 16 - 18 -2
6.
herb
7 7 2 1 4 16 - 16 0
7.
herb
7 7 2 1 4 12 - 15 -3
8.
herb
7 6 2 0 5 10 - 17 -7
9.
herb
7 6 2 0 5 10 - 18 -8
10.
herb
4 3 1 0 3 10 - 12 -2
11.
herb
7 3 1 0 6 8 - 20 -12
12.
herb
6 1 0 1 5 5 - 12 -7
13.
herb
6 0 0 0 6 5 - 20 -15
14.
herb
6 0 0 0 6 11 - 29 -18

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 13 34 11 1 1 36 - 14 +22
2. Wda II/Tor Świecie Wda II/Tor Świecie 13 31 10 1 2 30 - 11 +19
3. Fala Świekatowo Fala Świekatowo 13 30 9 3 1 29 - 11 +18
4. LKS Rawys CEO Raciąż LKS Rawys CEO Raciąż 13 25 8 1 4 43 - 33 +10
5. Tucholanka Hydrotor Tuchola Tucholanka Hydrotor Tuchola 13 21 7 0 6 29 - 21 +8
6. LKS Kamionka Kamień Krajeński LKS Kamionka Kamień Krajeński 13 21 7 0 6 20 - 22 -2
7. Victoria Niemcz Victoria Niemcz 12 18 6 0 6 23 - 27 -4
8. LKS Dąbrowa Chełmińska LKS Dąbrowa Chełmińska 13 17 5 2 6 23 - 21 +2
9. Victoria KoronowoVictoria Koronowo 13 16 5 1 7 25 - 24 +1
10. GLKS Dobrcz - WudzynGLKS Dobrcz - Wudzyn 13 16 5 1 7 28 - 29 -1
11. GLKS Osielsko GLKS Osielsko 13 12 4 0 9 23 - 32 -9
12. Start WarlubieStart Warlubie 13 12 4 0 9 21 - 34 -13
13. Grom Osie Grom Osie 12 6 2 0 10 23 - 47 -24
14. Dąb Potulice Dąb Potulice 13 6 2 0 11 18 - 45 -27

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. LKS Dąbrowa Chełmińska LKS Dąbrowa Chełmińska 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Start WarlubieStart Warlubie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Wda II/Tor Świecie Wda II/Tor Świecie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Victoria Niemcz Victoria Niemcz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Victoria KoronowoVictoria Koronowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Grom Osie Grom Osie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Dąb Potulice Dąb Potulice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. GLKS Osielsko GLKS Osielsko 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. LKS Rawys CEO Raciąż LKS Rawys CEO Raciąż 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Fala Świekatowo Fala Świekatowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Tucholanka Hydrotor Tuchola Tucholanka Hydrotor Tuchola 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. LKS Kamionka Kamień Krajeński LKS Kamionka Kamień Krajeński 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. GLKS Dobrcz - WudzynGLKS Dobrcz - Wudzyn 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. LKS Dąbrowa Chełmińska XXX - 0:1 - - 5:12:13:25:2 - - 1:0 - 2:2
2. LKS Kamionka Kamień Krajeński 2:0 XXX - - 0:2 - - 2:0 - 3:12:1 - 1:0 -
3. MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - 3:1 XXX 2:0 - 5:0 - - 6:1 - - 2:3 - 2:1
4. Tucholanka Hydrotor Tuchola 3:23:0 - XXX 1:3 - 3:1 - - 1:2 - - 4:1 -
5. Fala Świekatowo 1:1 - 2:2 - XXX 0:22:13:0 - - - 1:1 - 4:1
6. LKS Rawys CEO Raciąż - 2:4 - 3:1 - XXX 6:2 - 5:43:35:1 - 3:0 -
7. GLKS Osielsko - 1:21:2 - - - XXX - - 3:2 - 2:44:12:4
8. Dąb Potulice - - 1:32:1 - 3:81:3 XXX 6:2 - - 0:2 - 0:6
9. Grom Osie - 3:2 - 0:41:4 - 1:2 - XXX 1:3 - - 6:3 -
10. Victoria Koronowo2:1 - 1:2 - 0:1 - - 4:0 - XXX 5:2 - 1:3 -
11. Victoria Niemcz 2:1 - 1:20:40:3 - 2:03:2 - - XXX 2:1 - 3:2
12. Wda II/Tor Świecie - 4:0 - 5:2 - 1:0 - - 3:02:1 - XXX 1:0 -
13. Start Warlubie2:0 - 2:4 - 1:3 - - 5:1 - - 0:6 - XXX 3:0
14. GLKS Dobrcz - Wudzyn - 2:1 - 0:2 - 4:5 - - 4:22:0 - 0:3 - XXX

Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Victoria Niemcz 2:0 GLKS Osielsko
Wda II/Tor Świecie 1:0 LKS Rawys CEO Raciąż
Start Warlubie 1:3 Fala Świekatowo
GLKS Dobrcz - Wudzyn 4:2 Grom Osie
Victoria Koronowo 2:1 LKS Dąbrowa Chełmińska
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 2:0 Tucholanka Hydrotor Tuchola
LKS Kamionka Kamień Krajeński 2:0 Dąb Potulice

Najnowsza galeria

Zdjęcia grupowe wszystkich zespołów
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria KoronowoLKS Dąbrowa Chełmińska
Victoria Koronowo 2:1 LKS Dąbrowa Chełmińska
2018-11-10, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Zczuba.tv