LKS Dąbrowa Chełmińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

LKS Dąbrowwa - Tarpan Mrocza 28.03.10
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 185, wczoraj: 606
ogółem: 1 913 108

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 10 24 8 0 2 25 - 10 +15
2.
herb
bz 9 23 7 2 0 22 - 7 +15
3.
herb
bz 9 22 7 1 1 26 - 11 +15
4.
herb
plus 10 16 5 1 4 20 - 15 +5
5.
herb
minus 9 16 5 1 3 30 - 29 +1
6.
herb
minus 9 15 5 0 4 22 - 16 +6
7.
herb
minus 9 15 5 0 4 20 - 19 +1
8.
herb
bz 9 12 4 0 5 19 - 20 -1
9.
herb
bz 9 12 4 0 5 12 - 17 -5
10.
herb
bz 9 9 3 0 6 16 - 23 -7
11.
herb
bz 9 9 3 0 6 14 - 21 -7
12.
herb
bz 9 7 2 1 6 16 - 19 -3
13.
herb
bz 9 6 2 0 7 17 - 30 -13
14.
herb
bz 9 3 1 0 8 15 - 37 -22

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 15 5 0 1 16 - 7 +9
2.
herb
4 12 4 0 0 12 - 3 +9
3.
herb
6 12 4 0 2 11 - 12 -1
4.
herb
5 11 3 2 0 12 - 5 +7
5.
herb
5 10 3 1 1 16 - 12 +4
6.
herb
4 9 3 0 1 15 - 5 +10
7.
herb
4 9 3 0 1 10 - 6 +4
8.
herb
4 9 3 0 1 5 - 3 +2
9.
herb
4 6 2 0 2 11 - 11 0
10.
herb
4 6 2 0 2 10 - 11 -1
11.
herb
4 6 2 0 2 8 - 9 -1
12.
herb
5 6 2 0 3 12 - 16 -4
13.
herb
4 3 1 0 3 7 - 8 -1
14.
herb
5 3 1 0 4 6 - 15 -9

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
5 13 4 1 0 11 - 6 +5
2.
herb
4 12 4 0 0 10 - 2 +8
3.
herb
6 12 4 0 2 13 - 7 +6
4.
herb
5 6 2 0 3 12 - 10 +2
5.
herb
5 6 2 0 3 8 - 9 -1
6.
herb
4 6 2 0 2 14 - 17 -3
7.
herb
5 4 1 1 3 9 - 11 -2
8.
herb
3 3 1 0 2 9 - 7 +2
9.
herb
5 3 1 0 4 8 - 14 -6
10.
herb
5 3 1 0 4 4 - 10 -6
11.
herb
5 3 1 0 4 7 - 14 -7
12.
herb
4 1 0 1 3 4 - 8 -4
13.
herb
4 0 0 0 4 5 - 14 -9
14.
herb
4 0 0 0 4 9 - 22 -13

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Wda II/Tor Świecie Wda II/Tor Świecie 10 24 8 0 2 25 - 10 +15
2. Fala Świekatowo Fala Świekatowo 9 23 7 2 0 22 - 7 +15
3. MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 9 22 7 1 1 26 - 11 +15
4. LKS Dąbrowa Chełmińska LKS Dąbrowa Chełmińska 10 16 5 1 4 20 - 15 +5
5. LKS Rawys CEO Raciąż LKS Rawys CEO Raciąż 9 16 5 1 3 30 - 29 +1
6. Tucholanka Hydrotor Tuchola Tucholanka Hydrotor Tuchola 9 15 5 0 4 22 - 16 +6
7. Victoria Niemcz Victoria Niemcz 9 15 5 0 4 20 - 19 +1
8. GLKS Osielsko GLKS Osielsko 9 12 4 0 5 19 - 20 -1
9. LKS Kamionka Kamień Krajeński LKS Kamionka Kamień Krajeński 9 12 4 0 5 12 - 17 -5
10. GLKS Dobrcz - WudzynGLKS Dobrcz - Wudzyn 9 9 3 0 6 16 - 23 -7
11. Start WarlubieStart Warlubie 9 9 3 0 6 14 - 21 -7
12. Victoria KoronowoVictoria Koronowo 9 7 2 1 6 16 - 19 -3
13. Dąb Potulice Dąb Potulice 9 6 2 0 7 17 - 30 -13
14. Grom Osie Grom Osie 9 3 1 0 8 15 - 37 -22

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. LKS Dąbrowa Chełmińska LKS Dąbrowa Chełmińska 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Start WarlubieStart Warlubie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Wda II/Tor Świecie Wda II/Tor Świecie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Victoria Niemcz Victoria Niemcz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Victoria KoronowoVictoria Koronowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Grom Osie Grom Osie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Dąb Potulice Dąb Potulice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. GLKS Osielsko GLKS Osielsko 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. LKS Rawys CEO Raciąż LKS Rawys CEO Raciąż 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Fala Świekatowo Fala Świekatowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Tucholanka Hydrotor Tuchola Tucholanka Hydrotor Tuchola 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. LKS Kamionka Kamień Krajeński LKS Kamionka Kamień Krajeński 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. GLKS Dobrcz - WudzynGLKS Dobrcz - Wudzyn 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. LKS Dąbrowa Chełmińska XXX - 0:1 - - 5:12:13:25:2 - - 1:0 - -
2. LKS Kamionka Kamień Krajeński 2:0 XXX - - 0:2 - - - - - 2:1 - 1:0 -
3. MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - - XXX - - 5:0 - - 6:1 - - 2:3 - 2:1
4. Tucholanka Hydrotor Tuchola 3:23:0 - XXX 1:3 - 3:1 - - - - - - -
5. Fala Świekatowo 1:1 - 2:2 - XXX - 2:13:0 - - - - - 4:1
6. LKS Rawys CEO Raciąż - 2:4 - 3:1 - XXX - - 5:43:3 - - 3:0 -
7. GLKS Osielsko - - - - - - XXX - - 3:2 - 2:44:12:4
8. Dąb Potulice - - - 2:1 - 3:81:3 XXX 6:2 - - 0:2 - -
9. Grom Osie - 3:2 - 0:41:4 - 1:2 - XXX 1:3 - - - -
10. Victoria Koronowo - - 1:2 - 0:1 - - - - XXX 5:2 - 1:3 -
11. Victoria Niemcz 2:1 - 1:20:4 - - - 3:2 - - XXX 2:1 - 3:2
12. Wda II/Tor Świecie - 4:0 - 5:2 - - - - - 2:1 - XXX 1:0 -
13. Start Warlubie - - 2:4 - - - - 5:1 - - 0:6 - XXX 3:0
14. GLKS Dobrcz - Wudzyn - 2:1 - - - 4:5 - - - 2:0 - 0:3 - XXX

Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
GLKS Osielsko MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
LKS Kamionka Kamień Krajeński Victoria Koronowo
Dąb Potulice GLKS Dobrcz - Wudzyn
Tucholanka Hydrotor Tuchola Start Warlubie
LKS Dąbrowa Chełmińska 1:0 Wda II/Tor Świecie
Grom Osie Victoria Niemcz
Fala Świekatowo LKS Rawys CEO Raciąż

Najnowsza galeria

Zdjęcia grupowe wszystkich zespołów
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

Start WarlubieLKS Dąbrowa Chełmińska
Start Warlubie   LKS Dąbrowa Chełmińska
2018-10-27, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Dąbrowa Chełmińska Wda II/Tor Świecie
LKS Dąbrowa Chełmińska 1:0 Wda II/Tor Świecie
2018-10-20, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
LKS Rawys CEO Raciąż - GLKS Osielsko
Victoria Niemcz - Fala Świekatowo
Wda II/Tor Świecie - Grom Osie
Start Warlubie - LKS Dąbrowa Chełmińska
GLKS Dobrcz - Wudzyn - Tucholanka Hydrotor Tuchola
Victoria Koronowo - Dąb Potulice
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - LKS Kamionka Kamień Krajeński

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Zczuba.tv