LKS Dąbrowa Chełmińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

LKS Dąbrowa-Strażak Górna Grupa 27.09.09
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 166, wczoraj: 177
ogółem: 1 890 924

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Dąb Potulice GLKS Osielsko 17:00
2018-08-18 Tucholanka Hydrotor Tuchola LKS Kamionka Kamień Krajeński 17:00
2018-08-18 LKS Dąbrowa Chełmińska MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 17:00
2018-08-18 Grom Osie Victoria Koronowo 17:00
2018-08-18 Fala Świekatowo GLKS Dobrcz - Wudzyn 17:00
2018-08-18 LKS Rawys CEO Raciąż Start Warlubie 17:00
2018-08-18 Victoria Niemcz Wda II/Tor Świecie 17:00
2018-08-25 GLKS Osielsko Wda II/Tor Świecie 17:00
2018-08-25 Start Warlubie Victoria Niemcz 17:00
2018-08-25 GLKS Dobrcz - Wudzyn LKS Rawys CEO Raciąż 17:00
2018-08-25 Victoria Koronowo Fala Świekatowo 17:00
2018-08-25 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie Grom Osie 17:00
2018-08-25 LKS Kamionka Kamień Krajeński LKS Dąbrowa Chełmińska 17:00
2018-08-25 Dąb Potulice Tucholanka Hydrotor Tuchola 17:00
2018-09-01 Tucholanka Hydrotor Tuchola GLKS Osielsko 17:00
2018-09-01 LKS Dąbrowa Chełmińska Dąb Potulice 17:00
2018-09-01 Grom Osie LKS Kamionka Kamień Krajeński 17:00
2018-09-01 Fala Świekatowo MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 17:00
2018-09-01 LKS Rawys CEO Raciąż Victoria Koronowo 17:00
2018-09-01 Victoria Niemcz GLKS Dobrcz - Wudzyn 17:00
2018-09-01 Wda II/Tor Świecie Start Warlubie 17:00
2018-09-08 GLKS Osielsko Start Warlubie 17:00
2018-09-08 GLKS Dobrcz - Wudzyn Wda II/Tor Świecie 17:00
2018-09-08 Victoria Koronowo Victoria Niemcz 17:00
2018-09-08 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie LKS Rawys CEO Raciąż 17:00
2018-09-08 LKS Kamionka Kamień Krajeński Fala Świekatowo 17:00
2018-09-08 Dąb Potulice Grom Osie 17:00
2018-09-08 Tucholanka Hydrotor Tuchola LKS Dąbrowa Chełmińska 17:00
2018-09-15 LKS Dąbrowa Chełmińska GLKS Osielsko 17:00
2018-09-15 Grom Osie Tucholanka Hydrotor Tuchola 17:00
2018-09-15 Fala Świekatowo Dąb Potulice 17:00
2018-09-15 LKS Rawys CEO Raciąż LKS Kamionka Kamień Krajeński 17:00
2018-09-15 Victoria Niemcz MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 17:00
2018-09-15 Wda II/Tor Świecie Victoria Koronowo 17:00
2018-09-15 Start Warlubie GLKS Dobrcz - Wudzyn 17:00
2018-09-22 GLKS Osielsko GLKS Dobrcz - Wudzyn 17:00
2018-09-22 Victoria Koronowo Start Warlubie 17:00
2018-09-22 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie Wda II/Tor Świecie 17:00
2018-09-22 LKS Kamionka Kamień Krajeński Victoria Niemcz 17:00
2018-09-22 Dąb Potulice LKS Rawys CEO Raciąż 17:00
2018-09-22 Tucholanka Hydrotor Tuchola Fala Świekatowo 17:00
2018-09-22 LKS Dąbrowa Chełmińska Grom Osie 17:00
2018-09-29 Grom Osie GLKS Osielsko 17:00
2018-09-29 Fala Świekatowo LKS Dąbrowa Chełmińska 17:00
2018-09-29 LKS Rawys CEO Raciąż Tucholanka Hydrotor Tuchola 17:00
2018-09-29 Victoria Niemcz Dąb Potulice 17:00
2018-09-29 Wda II/Tor Świecie LKS Kamionka Kamień Krajeński 17:00
2018-09-29 Start Warlubie MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 17:00
2018-09-29 GLKS Dobrcz - Wudzyn Victoria Koronowo 17:00
2018-10-06 GLKS Osielsko Victoria Koronowo 17:00
2018-10-06 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie GLKS Dobrcz - Wudzyn 17:00
2018-10-06 LKS Kamionka Kamień Krajeński Start Warlubie 17:00
2018-10-06 Dąb Potulice Wda II/Tor Świecie 17:00
2018-10-06 Tucholanka Hydrotor Tuchola Victoria Niemcz 17:00
2018-10-06 LKS Dąbrowa Chełmińska LKS Rawys CEO Raciąż 17:00
2018-10-06 Grom Osie Fala Świekatowo 17:00
2018-10-13 Fala Świekatowo GLKS Osielsko 17:00
2018-10-13 LKS Rawys CEO Raciąż Grom Osie 17:00
2018-10-13 Victoria Niemcz LKS Kamionka Kamień Krajeński 17:00
2018-10-13 Wda II/Tor Świecie Tucholanka Hydrotor Tuchola 17:00
2018-10-13 Start Warlubie Dąb Potulice 17:00
2018-10-13 GLKS Dobrcz - Wudzyn LKS Kamionka Kamień Krajeński 17:00
2018-10-13 Victoria Koronowo MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 17:00
10  2018-10-20 GLKS Osielsko MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 17:00
10  2018-10-20 LKS Kamionka Kamień Krajeński Victoria Koronowo 17:00
10  2018-10-20 Dąb Potulice GLKS Dobrcz - Wudzyn 17:00
10  2018-10-20 Tucholanka Hydrotor Tuchola Start Warlubie 17:00
10  2018-10-20 LKS Dąbrowa Chełmińska Wda II/Tor Świecie 17:00
10  2018-10-20 Grom Osie Victoria Niemcz 17:00
10  2018-10-20 Fala Świekatowo LKS Rawys CEO Raciąż 17:00
11  2018-10-27 LKS Rawys CEO Raciąż GLKS Osielsko 17:00
11  2018-10-27 Victoria Niemcz Fala Świekatowo 17:00
11  2018-10-27 Wda II/Tor Świecie Grom Osie 17:00
11  2018-10-27 Start Warlubie LKS Dąbrowa Chełmińska 17:00
11  2018-10-27 GLKS Dobrcz - Wudzyn Tucholanka Hydrotor Tuchola 17:00
11  2018-10-27 Victoria Koronowo Dąb Potulice 17:00
11  2018-10-27 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie LKS Kamionka Kamień Krajeński 17:00
12  2018-11-03 GLKS Osielsko LKS Kamionka Kamień Krajeński 17:00
12  2018-11-03 Dąb Potulice MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 17:00
12  2018-11-03 Tucholanka Hydrotor Tuchola Victoria Koronowo 17:00
12  2018-11-03 LKS Dąbrowa Chełmińska GLKS Dobrcz - Wudzyn 17:00
12  2018-11-03 Grom Osie Start Warlubie 17:00
12  2018-11-03 Fala Świekatowo Wda II/Tor Świecie 17:00
12  2018-11-03 LKS Rawys CEO Raciąż Victoria Niemcz 17:00
13  2018-11-10 Victoria Niemcz GLKS Osielsko 17:00
13  2018-11-10 Wda II/Tor Świecie LKS Rawys CEO Raciąż 17:00
13  2018-11-10 Start Warlubie Fala Świekatowo 17:00
13  2018-11-10 GLKS Dobrcz - Wudzyn Grom Osie 17:00
13  2018-11-10 Victoria Koronowo LKS Dąbrowa Chełmińska 17:00
13  2018-11-10 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie Tucholanka Hydrotor Tuchola 17:00
13  2018-11-10 LKS Kamionka Kamień Krajeński Dąb Potulice 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-04 LKS Dąbrowa Chełmińska 1:4 Victoria Koronowo relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-21 Pomowiec Kijewo Królewskie 1:5 LKS Dąbrowa Chełmińska relacja ›
2018-07-25 Legia Chełmża 7:0 LKS Dąbrowa Chełmińska zobacz ›
2018-08-09 LKS Dąbrowa Chełmińska 6:2 Wisła Fordon relacja ›

Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Mecze sparingowe
Pomowiec Kijewo Królewskie 1:5 LKS Dąbrowa Chełmińska
Legia Chełmża 7:0 LKS Dąbrowa Chełmińska
LKS Dąbrowa Chełmińska 6:2 Wisła Fordon
LKS Dąbrowa Chełmińska 1:4 Victoria Koronowo

Najnowsza galeria

Zdjęcia grupowe wszystkich zespołów
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

LKS Kamionka Kamień Krajeński LKS Dąbrowa Chełmińska
LKS Kamionka Kamień Krajeński   LKS Dąbrowa Chełmińska
2018-08-25, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Dąbrowa Chełmińska Wisła Fordon
LKS Dąbrowa Chełmińska 6:2 Wisła Fordon
2018-08-09, 18:00:00
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Dąb Potulice - GLKS Osielsko
Tucholanka Hydrotor Tuchola - LKS Kamionka Kamień Krajeński
LKS Dąbrowa Chełmińska - MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Osie - Victoria Koronowo
Fala Świekatowo - GLKS Dobrcz - Wudzyn
LKS Rawys CEO Raciąż - Start Warlubie
Victoria Niemcz - Wda II/Tor Świecie

Kalendarium

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

Zczuba.tv