LKS D±browa Chełmińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

LKS - Fala
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 92, wczoraj: 434
ogółem: 1 863 300

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2018-06-23 LKS Kęsowo Grom II Więcbork 17:00
26  2018-06-23 Taxus Komierewo LKS D±browa Chełmińska 17:00
26  2018-06-23 Kamionka II Kamień Krajeński Gwiazda Sypniewo 17:00
26  2018-06-23 Cis Cekcyn LZS Skarpa 17:00
26  2018-06-23 TKP Tuchola Victoria M±kowarsko 17:00
26  2018-06-23 Łokietek Wierzchucin Królewski Fuks Wielowicz 17:00
25  2018-06-16 Victoria M±kowarsko Sokół Nowy Dwór 17:00
25  2018-06-16 Gwiazda Sypniewo TKP Tuchola 17:00
25  2018-06-16 LZS Skarpa Taxus Komierewo 17:00
25  2018-06-16 Fuks Wielowicz Kamionka II Kamień Krajeński 17:00
25  2018-06-16 LKS D±browa Chełmińska Łokietek Wierzchucin Królewski 17:00
25  2018-06-16 Grom II Więcbork Cis Cekcyn 17:00
24  2018-06-09 Gwiazda Sypniewo Fuks Wielowicz 17:00
24  2018-06-09 LKS Kęsowo Victoria M±kowarsko 17:00
24  2018-06-09 Kamionka II Kamień Krajeński LKS D±browa Chełmińska 17:00
24  2018-06-09 TKP Tuchola Sokół Nowy Dwór 17:00
24  2018-06-09 Grom II Więcbork Taxus Komierewo 17:00
24  2018-06-09 Łokietek Wierzchucin Królewski LZS Skarpa 17:00
23  2018-06-02 Victoria M±kowarsko Cis Cekcyn 17:00
23  2018-06-02 LZS Skarpa Kamionka II Kamień Krajeński 17:00
23  2018-06-02 Fuks Wielowicz TKP Tuchola 17:00
23  2018-06-02 LKS D±browa Chełmińska Gwiazda Sypniewo 17:00
23  2018-06-02 Sokół Nowy Dwór LKS Kęsowo 17:00
23  2018-06-02 Grom II Więcbork Łokietek Wierzchucin Królewski 17:00
22  2018-05-26 Gwiazda Sypniewo LZS Skarpa 17:00
22  2018-05-26 Taxus Komierewo Victoria M±kowarsko 17:00
22  2018-05-26 Fuks Wielowicz LKS D±browa Chełmińska 17:00
22  2018-05-26 Kamionka II Kamień Krajeński Grom II Więcbork 17:00
22  2018-05-26 Cis Cekcyn Sokół Nowy Dwór 17:00
22  2018-05-26 TKP Tuchola LKS Kęsowo 17:00
21  2018-05-19 Victoria M±kowarsko Łokietek Wierzchucin Królewski 17:00
21  2018-05-19 LKS Kęsowo Cis Cekcyn 17:00
21  2018-05-19 LZS Skarpa Fuks Wielowicz 17:00
21  2018-05-19 LKS D±browa Chełmińska TKP Tuchola 17:00
21  2018-05-19 Sokół Nowy Dwór Taxus Komierewo 17:00
21  2018-05-19 Grom II Więcbork Gwiazda Sypniewo 17:00
20  2018-05-12 Taxus Komierewo LKS Kęsowo 17:00
20  2018-05-12 Fuks Wielowicz Grom II Więcbork 17:00
20  2018-05-12 Kamionka II Kamień Krajeński Victoria M±kowarsko 17:00
20  2018-05-12 LKS D±browa Chełmińska LZS Skarpa 17:00
20  2018-05-12 TKP Tuchola Cis Cekcyn 17:00
20  2018-05-12 Łokietek Wierzchucin Królewski Sokół Nowy Dwór 17:00
19  2018-05-05 Victoria M±kowarsko Gwiazda Sypniewo 17:00
19  2018-05-05 LKS Kęsowo Łokietek Wierzchucin Królewski 17:00
19  2018-05-05 LZS Skarpa TKP Tuchola 17:00
19  2018-05-05 Cis Cekcyn Taxus Komierewo 17:00
19  2018-05-05 Sokół Nowy Dwór Kamionka II Kamień Krajeński 17:00
19  2018-05-05 Grom II Więcbork LKS D±browa Chełmińska 17:00
18  2018-04-28 Gwiazda Sypniewo Sokół Nowy Dwór 17:00
18  2018-04-28 Fuks Wielowicz Victoria M±kowarsko 17:00
18  2018-04-28 LZS Skarpa Grom II Więcbork 17:00
18  2018-04-28 Kamionka II Kamień Krajeński LKS Kęsowo 17:00
18  2018-04-28 TKP Tuchola Taxus Komierewo 17:00
18  2018-04-28 Łokietek Wierzchucin Królewski Cis Cekcyn 17:00
17  2018-04-22 Victoria M±kowarsko LKS D±browa Chełmińska 14:00
17  2018-04-21 LKS Kęsowo Gwiazda Sypniewo 17:00
17  2018-04-21 Taxus Komierewo Łokietek Wierzchucin Królewski 17:00
17  2018-04-21 Cis Cekcyn Kamionka II Kamień Krajeński 17:00
17  2018-04-21 Sokół Nowy Dwór Fuks Wielowicz 17:00
17  2018-04-21 Grom II Więcbork TKP Tuchola 17:00
16  2018-04-14 Gwiazda Sypniewo 1:4 Cis Cekcyn zobacz ›
16  2018-04-14 LZS Skarpa 0:3 Victoria M±kowarsko zobacz ›
16  2018-04-14 Fuks Wielowicz 2:4 LKS Kęsowo zobacz ›
16  2018-04-14 Kamionka II Kamień Krajeński 3:1 Taxus Komierewo zobacz ›
16  2018-04-14 LKS D±browa Chełmińska 3:0 Sokół Nowy Dwór relacja ›
16  2018-04-14 TKP Tuchola 0:3 Łokietek Wierzchucin Królewski zobacz ›
15  2018-04-08 LKS Kęsowo 1:6 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
15  2018-04-07 Taxus Komierewo 2:1 Gwiazda Sypniewo zobacz ›
15  2018-04-07 Łokietek Wierzchucin Królewski 0:0 Kamionka II Kamień Krajeński zobacz ›
15  2018-04-07 Cis Cekcyn 2:3 Fuks Wielowicz zobacz ›
15  2018-04-07 Sokół Nowy Dwór 1:3 LZS Skarpa zobacz ›
15  2018-04-07 Victoria M±kowarsko 5:1 Grom II Więcbork zobacz ›
14  2018-03-24 Grom II Więcbork 4:3 Sokół Nowy Dwór zobacz ›
14  2018-03-24 Fuks Wielowicz 3:3 Taxus Komierewo zobacz ›
14  2018-03-24 Gwiazda Sypniewo 3:3 Łokietek Wierzchucin Królewski zobacz ›
14  2018-03-24 TKP Tuchola 3:1 Kamionka II Kamień Krajeński zobacz ›
14  2018-03-24 LKS Kęsowo LZS Skarpa 17:00
14  2018-03-24 LKS D±browa Chełmińska 5:0 Cis Cekcyn relacja ›
13  2017-11-18 Gwiazda Sypniewo 6:2 Kamionka II Kamień Krajeński zobacz ›
13  2017-11-18 Fuks Wielowicz 3:0 Łokietek Wierzchucin Królewski zobacz ›
13  2017-11-18 LKS D±browa Chełmińska 17:1 Taxus Komierewo relacja ›
13  2017-11-18 LZS Skarpa 4:2 Cis Cekcyn zobacz ›
13  2017-11-18 Grom II Więcbork 2:0 LKS Kęsowo zobacz ›
13  2017-11-18 Victoria M±kowarsko 0:2 TKP Tuchola zobacz ›
12  2017-11-11 Sokół Nowy Dwór 1:1 Victoria M±kowarsko zobacz ›
12  2017-11-11 Cis Cekcyn 5:3 Grom II Więcbork zobacz ›
12  2017-11-11 Taxus Komierewo 1:7 LZS Skarpa zobacz ›
12  2017-11-11 Łokietek Wierzchucin Królewski 2:3 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
12  2017-11-11 Kamionka II Kamień Krajeński 0:2 Fuks Wielowicz zobacz ›
12  2017-11-11 TKP Tuchola 1:3 Gwiazda Sypniewo zobacz ›
11  2017-11-04 Fuks Wielowicz 2:1 Gwiazda Sypniewo zobacz ›
11  2017-11-04 LKS D±browa Chełmińska 3:0 Kamionka II Kamień Krajeński relacja ›
11  2017-11-04 LZS Skarpa 2:3 Łokietek Wierzchucin Królewski zobacz ›
11  2017-11-04 Grom II Więcbork 6:3 Taxus Komierewo zobacz ›
11  2017-11-04 Victoria M±kowarsko 4:2 LKS Kęsowo zobacz ›
11  2017-11-04 Sokół Nowy Dwór 3:0 TKP Tuchola zobacz ›
10  2017-10-29 Gwiazda Sypniewo 2:3 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
10  2017-10-28 LKS Kęsowo 2:1 Sokół Nowy Dwór zobacz ›
10  2017-10-28 Cis Cekcyn 4:1 Victoria M±kowarsko zobacz ›
10  2017-10-28 Łokietek Wierzchucin Królewski 4:0 Grom II Więcbork zobacz ›
10  2017-10-28 Kamionka II Kamień Krajeński 4:5 LZS Skarpa zobacz ›
10  2017-10-28 TKP Tuchola 1:6 Fuks Wielowicz zobacz ›
2017-10-21 LKS D±browa Chełmińska 2:3 Fuks Wielowicz relacja ›
2017-10-21 LZS Skarpa 3:1 Gwiazda Sypniewo zobacz ›
2017-10-21 Grom II Więcbork 4:2 Kamionka II Kamień Krajeński zobacz ›
2017-10-21 Victoria M±kowarsko 3:0 Taxus Komierewo zobacz ›
2017-10-21 Sokół Nowy Dwór 1:2 Cis Cekcyn zobacz ›
2017-10-21 LKS Kęsowo 2:1 TKP Tuchola zobacz ›
2017-10-14 Cis Cekcyn 6:1 LKS Kęsowo zobacz ›
2017-10-14 Taxus Komierewo 5:2 Sokół Nowy Dwór zobacz ›
2017-10-14 Łokietek Wierzchucin Królewski 2:3 Victoria M±kowarsko zobacz ›
2017-10-14 Gwiazda Sypniewo 2:1 Grom II Więcbork zobacz ›
2017-10-14 Fuks Wielowicz 2:1 LZS Skarpa zobacz ›
2017-10-14 TKP Tuchola 0:3 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
2017-10-08 LZS Skarpa 3:2 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
2017-10-07 Grom II Więcbork 0:3 Fuks Wielowicz zobacz ›
2017-10-07 Victoria M±kowarsko 4:4 Kamionka II Kamień Krajeński zobacz ›
2017-10-07 Sokół Nowy Dwór 2:5 Łokietek Wierzchucin Królewski zobacz ›
2017-10-07 LKS Kęsowo 3:2 Taxus Komierewo zobacz ›
2017-10-07 Cis Cekcyn 4:1 TKP Tuchola zobacz ›
2017-09-30 Taxus Komierewo 0:5 Cis Cekcyn zobacz ›
2017-09-30 Łokietek Wierzchucin Królewski 7:2 LKS Kęsowo zobacz ›
2017-09-30 Kamionka II Kamień Krajeński 2:2 Sokół Nowy Dwór zobacz ›
2017-09-30 Gwiazda Sypniewo 3:3 Victoria M±kowarsko zobacz ›
2017-09-30 LKS D±browa Chełmińska 3:0 Grom II Więcbork zobacz ›
2017-09-30 TKP Tuchola 3:3 LZS Skarpa zobacz ›
2017-09-23 Grom II Więcbork 4:2 LZS Skarpa zobacz ›
2017-09-23 Victoria M±kowarsko 1:5 Fuks Wielowicz zobacz ›
2017-09-23 Sokół Nowy Dwór 1:2 Gwiazda Sypniewo zobacz ›
2017-09-23 LKS Kęsowo 4:1 Kamionka II Kamień Krajeński zobacz ›
2017-09-23 Cis Cekcyn 5:1 Łokietek Wierzchucin Królewski zobacz ›
2017-09-23 Taxus Komierewo 2:3 TKP Tuchola zobacz ›
2017-09-16 Łokietek Wierzchucin Królewski 3:3 Taxus Komierewo zobacz ›
2017-09-16 Kamionka II Kamień Krajeński 2:1 Cis Cekcyn zobacz ›
2017-09-16 Gwiazda Sypniewo 2:1 LKS Kęsowo zobacz ›
2017-09-16 Fuks Wielowicz 6:1 Sokół Nowy Dwór zobacz ›
2017-09-16 LKS D±browa Chełmińska 2:0 Victoria M±kowarsko relacja ›
2017-09-16 TKP Tuchola 2:0 Grom II Więcbork zobacz ›
2017-09-10 Sokół Nowy Dwór 0:2 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
2017-09-09 Victoria M±kowarsko 0:3 LZS Skarpa zobacz ›
2017-09-09 LKS Kęsowo 3:3 Fuks Wielowicz zobacz ›
2017-09-09 Cis Cekcyn 2:1 Gwiazda Sypniewo zobacz ›
2017-09-09 Taxus Komierewo 3:0 Kamionka II Kamień Krajeński zobacz ›
2017-09-09 Łokietek Wierzchucin Królewski 5:0 TKP Tuchola zobacz ›
2017-09-02 Kamionka II Kamień Krajeński 2:7 Łokietek Wierzchucin Królewski zobacz ›
2017-09-02 Gwiazda Sypniewo 2:0 Taxus Komierewo zobacz ›
2017-09-02 Fuks Wielowicz 1:4 Cis Cekcyn zobacz ›
2017-09-02 LKS D±browa Chełmińska 3:0 LKS Kęsowo relacja ›
2017-09-02 LZS Skarpa Sokół Nowy Dwór 17:00
2017-09-02 Grom II Więcbork 1:0 Victoria M±kowarsko zobacz ›
2017-08-27 Cis Cekcyn 2:3 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
2017-08-26 Sokół Nowy Dwór 2:1 Grom II Więcbork zobacz ›
2017-08-26 LZS Skarpa 6:3 LKS Kęsowo zobacz ›
2017-08-26 Taxus Komierewo Fuks Wielowicz 17:00
2017-08-26 Łokietek Wierzchucin Królewski 1:3 Gwiazda Sypniewo zobacz ›
2017-08-26 Kamionka II Kamień Krajeński 5:2 TKP Tuchola zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-03-10 LKS D±browa Chełmińska 6:2 Sparta Przysiersk relacja ›
2018-03-03 GLKS Osielsko 4:1 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
2018-02-10 CWZS MUKS Bydgoszcz 3:2 LKS D±browa Chełmińska relacja ›

Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
TKP Tuchola 0:3 Łokietek Wierzchucin Królewski
LKS D±browa Chełmińska 3:0 Sokół Nowy Dwór
Kamionka II Kamień Krajeński 3:1 Taxus Komierewo
Fuks Wielowicz 2:4 LKS Kęsowo
LZS Skarpa 0:3 Victoria M±kowarsko
Gwiazda Sypniewo 1:4 Cis Cekcyn

Najnowsza galeria

Zdjęcia grupowe wszystkich zespołów
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

Grom II Więcbork LKS D±browa Chełmińska
Grom II Więcbork   LKS D±browa Chełmińska
2018-05-05, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS D±browa Chełmińska Sokół Nowy Dwór
LKS D±browa Chełmińska 3:0 Sokół Nowy Dwór
2018-04-14, 16:00:00
WALKOWER!
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Grom II Więcbork - TKP Tuchola
Sokół Nowy Dwór - Fuks Wielowicz
Cis Cekcyn - Kamionka II Kamień Krajeński
Taxus Komierewo - Łokietek Wierzchucin Królewski
LKS Kęsowo - Gwiazda Sypniewo
Victoria M±kowarsko - LKS D±browa Chełmińska

Kalendarium

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

¶roda

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

pi±tek

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

Zczuba.tv