LKS D±browa Chełmińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

LKS D±browa Chełmińska - Drwęca Golub-Dobrzyń 07.04.2012r.
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 86, wczoraj: 129
ogółem: 1 768 734

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
22  2017-06-10 Tartak Wudzyn Grom Osie 17:00
22  2017-06-10 Cis/Gryf Cekcyn Wda II ¦wiecie 17:00
22  2017-06-10 Victoria ¦liwice LKS D±browa Chełmińska 17:00
22  2017-06-10 GLKS Dobrcz Start Warlubie 17:00
22  2017-06-10 GLKS Anmar Osielsko Victoria Niemcz 17:00
21  2017-06-03 Victoria Niemcz Sparta Przysiersk 17:00
21  2017-06-03 Start Warlubie Victoria ¦liwice 17:00
21  2017-06-03 LKS D±browa Chełmińska Cis/Gryf Cekcyn 17:00
21  2017-06-03 Wda II ¦wiecie Tartak Wudzyn 17:00
21  2017-06-03 Grom Osie GLKS Anmar Osielsko 17:00
20  2017-05-27 Grom Osie Wda II ¦wiecie 17:00
20  2017-05-27 Tartak Wudzyn LKS D±browa Chełmińska 17:00
20  2017-05-27 Cis/Gryf Cekcyn Start Warlubie 17:00
20  2017-05-27 GLKS Dobrcz Victoria Niemcz 17:00
20  2017-05-27 GLKS Anmar Osielsko Sparta Przysiersk 17:00
19  2017-05-20 Sparta Przysiersk GLKS Dobrcz 17:00
19  2017-05-20 Victoria Niemcz Victoria ¦liwice 17:00
19  2017-05-20 Start Warlubie Tartak Wudzyn 17:00
19  2017-05-20 LKS D±browa Chełmińska Grom Osie 17:00
19  2017-05-20 Wda II ¦wiecie GLKS Anmar Osielsko 17:00
18  2017-05-14 Wda II ¦wiecie LKS D±browa Chełmińska 16:00
18  2017-05-13 Grom Osie Start Warlubie 17:00
18  2017-05-13 Cis/Gryf Cekcyn Victoria Niemcz 17:00
18  2017-05-13 Victoria ¦liwice Sparta Przysiersk 17:00
18  2017-05-13 GLKS Anmar Osielsko GLKS Dobrcz 17:00
17  2017-05-06 GLKS Dobrcz Victoria ¦liwice 17:00
17  2017-05-06 Sparta Przysiersk Cis/Gryf Cekcyn 17:00
17  2017-05-06 Victoria Niemcz Tartak Wudzyn 17:00
17  2017-05-06 Start Warlubie Wda II ¦wiecie 17:00
17  2017-05-06 LKS D±browa Chełmińska GLKS Anmar Osielsko 17:00
16  2017-04-29 LKS D±browa Chełmińska Start Warlubie 17:00
16  2017-04-29 Grom Osie Victoria Niemcz 17:00
16  2017-04-29 Tartak Wudzyn Sparta Przysiersk 17:00
16  2017-04-29 Cis/Gryf Cekcyn GLKS Dobrcz 17:00
16  2017-04-29 GLKS Anmar Osielsko Victoria ¦liwice 17:00
15  2017-04-22 Victoria ¦liwice Tartak Wudzyn 17:00
15  2017-04-22 GLKS Dobrcz Tartak Wudzyn 17:00
15  2017-04-22 Sparta Przysiersk Grom Osie 17:00
15  2017-04-22 Victoria Niemcz Wda II ¦wiecie 17:00
15  2017-04-22 Start Warlubie GLKS Anmar Osielsko 17:00
14  2017-04-14 Wda II ¦wiecie 7:0 Sparta Przysiersk zobacz ›
14  2017-04-14 Grom Osie GLKS Dobrcz 17:00
14  2017-04-14 Tartak Wudzyn 3:4 Victoria ¦liwice zobacz ›
14  2017-04-14 GLKS Anmar Osielsko Cis/Gryf Cekcyn 17:00
14  2017-04-12 LKS D±browa Chełmińska 2:3 Victoria Niemcz relacja ›
13  2017-04-09 Cis/Gryf Cekcyn 3:0 Tartak Wudzyn zobacz ›
13  2017-04-08 Victoria ¦liwice 3:2 Grom Osie zobacz ›
13  2017-04-08 GLKS Dobrcz 1:4 Wda II ¦wiecie zobacz ›
13  2017-04-08 Sparta Przysiersk 1:5 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
13  2017-04-08 Victoria Niemcz 2:6 Start Warlubie zobacz ›
12  2017-04-05 LKS D±browa Chełmińska 2:4 GLKS Dobrcz relacja ›
12  2017-04-01 Start Warlubie 8:2 Sparta Przysiersk zobacz ›
12  2017-04-01 Wda II ¦wiecie Victoria ¦liwice 17:00
12  2017-04-01 Grom Osie 3:0 Cis/Gryf Cekcyn zobacz ›
12  2017-04-01 GLKS Anmar Osielsko 3:0 Tartak Wudzyn zobacz ›
11  2016-11-12 Grom Osie 3:0 Tartak Wudzyn zobacz ›
11  2016-11-12 Wda II ¦wiecie 8:0 Cis/Gryf Cekcyn zobacz ›
11  2016-11-12 LKS D±browa Chełmińska 0:4 Victoria ¦liwice relacja ›
11  2016-11-12 Start Warlubie 2:1 GLKS Dobrcz zobacz ›
11  2016-11-12 Victoria Niemcz 1:2 GLKS Anmar Osielsko zobacz ›
10  2016-11-05 Sparta Przysiersk 1:5 Victoria Niemcz zobacz ›
10  2016-11-05 Victoria ¦liwice 4:5 Start Warlubie zobacz ›
10  2016-11-05 Cis/Gryf Cekcyn 7:3 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
10  2016-11-05 Tartak Wudzyn 0:16 Wda II ¦wiecie zobacz ›
10  2016-11-05 GLKS Anmar Osielsko 4:1 Grom Osie zobacz ›
2016-10-29 Wda II ¦wiecie 6:1 Grom Osie zobacz ›
2016-10-29 LKS D±browa Chełmińska 10:0 Tartak Wudzyn relacja ›
2016-10-29 Start Warlubie 2:0 Cis/Gryf Cekcyn zobacz ›
2016-10-29 Victoria Niemcz 3:2 GLKS Dobrcz zobacz ›
2016-10-29 Sparta Przysiersk 2:5 GLKS Anmar Osielsko zobacz ›
2016-10-22 GLKS Dobrcz 3:3 Sparta Przysiersk zobacz ›
2016-10-22 Victoria ¦liwice 2:4 Victoria Niemcz zobacz ›
2016-10-22 Tartak Wudzyn 0:23 Start Warlubie zobacz ›
2016-10-22 GLKS Anmar Osielsko 0:12 Wda II ¦wiecie zobacz ›
2016-10-21 Grom Osie 5:0 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
2016-10-15 LKS D±browa Chełmińska 0:9 Wda II ¦wiecie relacja ›
2016-10-15 Start Warlubie 4:1 Grom Osie zobacz ›
2016-10-15 Victoria Niemcz 3:1 Cis/Gryf Cekcyn zobacz ›
2016-10-15 Sparta Przysiersk 2:1 Victoria ¦liwice zobacz ›
2016-10-15 GLKS Dobrcz 2:0 GLKS Anmar Osielsko zobacz ›
2016-10-08 Victoria ¦liwice 1:2 GLKS Dobrcz zobacz ›
2016-10-08 Cis/Gryf Cekcyn 9:2 Sparta Przysiersk zobacz ›
2016-10-08 Tartak Wudzyn 0:14 Victoria Niemcz zobacz ›
2016-10-08 Wda II ¦wiecie 3:1 Start Warlubie zobacz ›
2016-10-08 GLKS Anmar Osielsko 15:0 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
2016-10-01 Start Warlubie 9:2 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
2016-10-01 Victoria Niemcz 5:2 Grom Osie zobacz ›
2016-10-01 Sparta Przysiersk 3:0 Tartak Wudzyn zobacz ›
2016-10-01 GLKS Dobrcz 3:1 Cis/Gryf Cekcyn zobacz ›
2016-10-01 Victoria ¦liwice 1:1 GLKS Anmar Osielsko zobacz ›
2016-09-24 Cis/Gryf Cekcyn 3:6 Victoria ¦liwice zobacz ›
2016-09-24 Tartak Wudzyn 0:4 GLKS Dobrcz zobacz ›
2016-09-24 Grom Osie 5:0 Sparta Przysiersk zobacz ›
2016-09-24 Wda II ¦wiecie 7:1 Victoria Niemcz zobacz ›
2016-09-24 GLKS Anmar Osielsko 1:2 Start Warlubie zobacz ›
2016-09-18 Victoria Niemcz 6:0 LKS D±browa Chełmińska relacja ›
2016-09-17 Sparta Przysiersk 0:6 Wda II ¦wiecie zobacz ›
2016-09-17 GLKS Dobrcz 0:2 Grom Osie zobacz ›
2016-09-17 Victoria ¦liwice 12:0 Tartak Wudzyn zobacz ›
2016-09-17 Cis/Gryf Cekcyn 0:9 GLKS Anmar Osielsko zobacz ›
2016-09-15 LKS D±browa Chełmińska 3:6 Sparta Przysiersk relacja ›
2016-09-10 Tartak Wudzyn 1:9 Cis/Gryf Cekcyn zobacz ›
2016-09-10 Wda II ¦wiecie 6:0 GLKS Dobrcz zobacz ›
2016-09-10 Start Warlubie 8:1 Victoria Niemcz zobacz ›
2016-09-10 Grom Osie 2:5 Victoria ¦liwice zobacz ›
2016-09-03 Victoria ¦liwice 0:6 Wda II ¦wiecie zobacz ›
2016-09-03 Tartak Wudzyn 0:19 GLKS Anmar Osielsko zobacz ›
2016-09-03 Sparta Przysiersk 2:8 Start Warlubie zobacz ›
2016-09-03 Cis/Gryf Cekcyn 2:6 Grom Osie zobacz ›
2016-09-03 GLKS Dobrcz 2:2 LKS D±browa Chełmińska relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-20 D±b Potulice 9:4 LKS D±browa Chełmińska zobacz ›
2016-08-11 Cyklon Kończewice 1:1 LKS D±browa Chełmińska zobacz ›

Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Cis Cekcyn 5:2 Tęcza Wi±g
Grom Osie 6:1 Struga Drzycim
Gwiazda Bukowiec 2:5 Victoria ¦liwice
Czarni Lniano 1:2 Ułani Dragacz
Zryw Wielki Lubień 4:3 LKS D±browa Chełmińska
Wisła Gruczno 0:1 GLKS Anmar Osielsko

Najnowsza galeria

Zdjęcia grupowe wszystkich zespołów
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

LKS D±browa Chełmińska Czarni Lniano
LKS D±browa Chełmińska   Czarni Lniano
2017-04-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Zryw Wielki Lubień LKS D±browa Chełmińska
Zryw Wielki Lubień 4:3 LKS D±browa Chełmińska
2017-04-15, 14:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Wisła Gruczno - Cis Cekcyn
GLKS Anmar Osielsko - Zryw Wielki Lubień
LKS D±browa Chełmińska - Czarni Lniano
Ułani Dragacz - Gwiazda Bukowiec
Victoria ¦liwice - Grom Osie
Struga Drzycim - Tęcza Wi±g

Kalendarium

25

04-2017

wtorek

16:45 Trening orlików!

18:30 Trening seniorów!

26

04-2017

¶roda

17:00 Trening trampkarzy!

27

04-2017

czwartek

16:45 Trening orlików!

18:30 Trening seniorów!

28

04-2017

pi±tek

15:30 Trening żaków!

16:30 Trening trampkarzy!

16:30 Trening orlików!

29

04-2017

sobota

16 kolejka trampkarzy: LKS - Start Warlubie - 10:00

15 kolejka LKS - Czarni Lniano - 16:00

Orlicy grupa 10: LKS - CWZS II Bydgoszcz 11:30, LKS - WDA IV ¦wiecie 12:00, LKS - Kujawy Markowice 13:30. Wszystkie spotkania w Markowicach.

30

04-2017

niedziela

01

05-2017

pon.

Zczuba.tv