LKS Dąbrowa Chełmińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

LKS Dąbrowa-Strażak Górna Grupa 27.09.09
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 155, wczoraj: 177
ogółem: 1 890 913

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Oskar Haraszkiewicz bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Marek Błaszak bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Mikołaj Zawadzki obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Jakub Klarkowski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Mikołaj Kruk obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Oskar Tuszyński obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Jacek Muchewicz obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Hubert Podlasiński pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Adam Zdrojewski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Antoni Kociniewski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Marek Kociniewski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Jakub Ścieszka pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Karol Wanatowski napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Kacper Jóźwiak napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Filip Bańka napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Mecze sparingowe
Pomowiec Kijewo Królewskie 1:5 LKS Dąbrowa Chełmińska
Legia Chełmża 7:0 LKS Dąbrowa Chełmińska
LKS Dąbrowa Chełmińska 6:2 Wisła Fordon
LKS Dąbrowa Chełmińska 1:4 Victoria Koronowo

Najnowsza galeria

Zdjęcia grupowe wszystkich zespołów
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

LKS Kamionka Kamień Krajeński LKS Dąbrowa Chełmińska
LKS Kamionka Kamień Krajeński   LKS Dąbrowa Chełmińska
2018-08-25, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Dąbrowa Chełmińska Wisła Fordon
LKS Dąbrowa Chełmińska 6:2 Wisła Fordon
2018-08-09, 18:00:00
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Dąb Potulice - GLKS Osielsko
Tucholanka Hydrotor Tuchola - LKS Kamionka Kamień Krajeński
LKS Dąbrowa Chełmińska - MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Osie - Victoria Koronowo
Fala Świekatowo - GLKS Dobrcz - Wudzyn
LKS Rawys CEO Raciąż - Start Warlubie
Victoria Niemcz - Wda II/Tor Świecie

Kalendarium

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

Zczuba.tv