Sport.pl

Aktualności

Pucharowe zwycięstwo

• autor: Admin, 2011-08-08 13:17

Piłkarze LKS-u w meczu I rundy Pucharu Polski pokonali zespół Cisa Cekcyn 4:0, (1:0). Dzięki temu zwycięstwu nasz zespół awansował do kolejnej rundy.

Mecz ogólnie mówiąc bez historii. Naszym zawodnikom cięzko było dostoswać się do małego i fatalnego boiska w Cekcynie. W pierwszej połowie bramkę dla LKS-u zdobył Mariusz Myśliński. Po przerwie gospodarze sami strzelili sobie bramkę po centrze Bartka Sikory. Bramkę zdobył również niezawodny w letnich sparingach Darek Konwiński, a kropkę nad "i" postawił Bartek Sikora uderzając pewnie z rzutu karnego (faul na Dariuszu Konwiński). Gospodarze przez całe spotkanie stworzyli sobie dwie sytuacje, które mogły zakończyć się zdobyciem gola, jednak nasi bramkarze byli bezbłędni.

Teraz będziemy oczekiwali na losowanie przeciwnika, z którym zmierzymy się w II rundzie.