Sport.pl

Aktualności

Kolejna porażka

• autor: Admin, 2011-09-14 20:41

Niestety jeden indywidualny błąd zadecydował o drugiej porażce z rzędu Naszego LKS-u. Goście wykorzystali ten prezent i wywieźli komplet punktów wygrywając 0:1,(0:0).

LKS rozpoczął mecz (na własnym boisku) w ustawieniu 4-5-1 z jednym nominalnym napastnikiem, czy było to lepsze rozwiązanie niż dotychczasowe 4-4-2 nie mnie oceniać choć jak zapewne wszyscy, którzy widzieli mecz swoje zdanie mam.

Tradycyjnie już LKS w pierwszej połowie prezentował się mizernie, a że i goście nie kwapili się do ataków, to mecz przypominał kopaninę (kto dalej i mocniej kopnie), walki było sporo, ale równie sporo było niedokładności i wzajemnych pretencji. Ciężko się ogladało ten mecz. Tak naprawdę LKS nie oddał ani jednego celnego strzału w pierwszej połowie. Jedyny groźny acz niecelny strzał oddał Mariusz Myśliński w 43 minucie mczu. Goście widząc nieporadność piłkarzy LKS-u od czasu do czasu stwarzali groźne sytuacje pod bramką Romana Traczyka. Po jednej z takich akcji piłkę zmierzającą do pustej bramki w ostatniej chwili wybił Jakub Kamrowski.

Od początku drugiej połowy LKS mocniej zaatakował. LKS stwarzał sobie sytuacje lecz ciągle brakowało celnego strzału na bramkę Startu. Goście nie pozostawali obojętni i odgryzali się groźnymi kontrami lub stwarzali zagroźenie po wielu stałych fragmentach gry. LKS najbliżej zdobycia bramki był w 76 minucie kiedy to po wrzucie piłki z autu dotarła ona  do wbiegającego na trzeci metra Mateusza Pudo jednak "Masiu" nie trafił czysto w piłke i obrońcy gości zdołali wybić futbolówkę w pole. Z upływem czasu na boisku robiło się coraz więcej miejsca, a obydwa zespoły odpowiadały akcją na akcję. Wydawało się ,że bliżsi zdobycia bramki są gospodarze. W 85 minucie po szybkiej akcji w polu karnym znalazł się Darek Konwiński jednak jego strzał zdołał obronić bramkarz Startu. Niestety w 88 minucie jedyny błąd popełnił Dawid Baranowski, który pozowolił odebrać sobie piłkę. Napastnik gości z zimną krwią wykorzystał ten prezent i zdobył bramkę dla gości jak się okazało bramkę na wagę zwycięstwa. Jeszcze w doliczonym czasie w dogodnej ytuacji znalazł się Bartek Sikora, ale jego strzał okazał się niecelny. Po chwili sędzia zakończył mecz i goście mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Był to typowy mecz walki, mało było ciekawych akcji, dużo fauli. Niestety ten jeden jedyny błąd popełnił LKS, a goście umiejętnie go wykorzystali i wyjechali bogatsi o trzy punkty. Zawadnikom Startu gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w kolejnych meczach. Niestety LKS przegrał drugi mecz z rzędu i sytuacja w tabeli zrobila sie już naprawdę nieciekawa, a już w sobotę kolejny cięzki wyjazd.

• Komentarzy [24]
  • czytano: [1051]

autor: ~Michuu 2011-09-14 22:42:32

avatar Chyba faktycznie byliśmy dziś na innych pierwszych połowach skoro dla Ciebie była to mizeria której nie da się oglądać. A Twój komentarz po meczu że musimy się przyzwyczaić do bycia przysłowiową "czerwoną latarnią" był żenujący i trochę nie na miejscu.

autor: ~n/10 2011-09-14 23:48:30

avatar To nie jest przypadek że przegrywamy mecz za meczem,albo remisujemy,problem tkwi w podejściu do zawodów,treningów i wiele innych,jeżeli piłkarsko jest średnio,to jedyną opcją jest nadrobienie tego wolą walki i determinacją na boisku,niestety tego też nie ma,jako bieniaminek gramy na miękich Nogach,bez urazy ale takie ekipy jak Wąbrzeżno,Golub Dobrzyń,Kończewice,Pruszcz to drużyny w Naszym zasięgu.

autor: ~anonim 2011-09-15 01:04:47

avatar No nie przesadzaj z tym zasięgiem!może zaraz napiszesz że awans jest w waszym zasięgu!weź pod uwagę to że różnica poziomu gry między ligami jest spora a wy weszliście ledwo co i to z baraży.zacznijcie strzelać bramki a wtedy pisz że macie szanse wygrać.narazie cieniznaNo nie przesadzaj z tym zasięgiem!może zaraz napiszesz że awans jest w waszym zasięgu!weź pod uwagę to że różnica poziomu gry międz

autor: ~Pomocnik 2011-09-15 06:48:04

avatar Wydaje mi się że jedyną osoba, która jest w stanie nagadać wam do rozumu jest Remi. Zabrakło jego dowództwa w meczu. Ogólnie Remi na trenera LKSu!

autor: ~gosc 2011-09-15 08:28:02

avatar Te anonim o jakim zasięgu ty piszesz przeciez w tym opisie nawet nie użyto takiego słowa????????

autor: ~Administrator 2011-09-15 08:30:35

avatar Opis meczu jest moja subiektywna ocena jesli widzisz to inaczej zawsze moze napisac swoj opis i wtedy z dwoch zrobimy jeden. A co do komentarza to z tego co pamietam to cenzury juz w Polsce nie ma.

autor: ~Michuuu 2011-09-15 09:31:09

avatar A czy ja coś pisałem o cenzurze? Myślę tylko, że w Twoich słowach jest brak wiary w ten zespół i w to, że potrafimy wygrywać!

autor: MichuCyklon 2011-09-15 09:41:19

Profil MichuCyklon w Futbolowo lekko w okręgówce będzie to nie A-klasa.rnPowodzenia w Lisewie

autor: ~Administrator 2011-09-15 10:25:24

avatar Wiare mam, choc przyznam szczerze ze powoli zaczynam ja tracic wlasnie po takich meczach. Atmosfera nie jest najlepsza, a ja tym bardziej nie chce sie przyczyniac do jej większego pogorszenia. Musimy usiąsc i powaznie porozmawiac bo jak tak dalej bedzie to naprawde na długo zostaniemy w dole tabeli.

autor: ~Piłkarz 2011-09-15 13:17:58

avatar Podzielam zdanie Micha, pierwsza połowa uważam była znacznie lepsza w naszym wykonaniu niż druga. Było to co być powinno, pressing, odbiór piłki na połowie rywala, wreszcie sytuacje(przynajmniej trzy mogły skończyć się bramką). Śmiem twierdzić, że było ich więcej niż w drugiej połowie. Cóż może z ławki gorzej widać...Widać jeszcze co innego...ale to już przerabialiśmy jakiś czas temu...

autor: ~Piłkarz 2011-09-15 13:20:05

avatar Niektórzy zawodnicy naszej drużyny nie potrafią się pogodzić z rolą zmienników, choć rotacja jest duża i każdy otrzymał szansę (patrz mecz pucharowy).

autor: ~anonim 2011-09-15 13:42:42

avatar Pierwsza połowa słabiutka w wykonaniu zarówno Dąbrowy jak i Pruszcza. Dużo walki w środku pola z której nic nie wynikało, a sytuacje które się stworzyły nie były 100% co najwyżej 40% i wynikały bardziej z przypadku niż z zamierzonych zagrań. Druga połowa to gra bardziej otwarta. Gdyby Dąbrowa nie zamierzała za wszelką cenę wygrac to pewnie był by remis.

autor: ~anonim 2011-09-15 13:47:57

avatar Do gościa.przeczytaj dokładnie wszystkie wpisy a znajdziesz tam wzmianke o zasięgu jeśli nie to radze iść do okulisty on napewno coś zaradzi no chyba że masz pi...de na oczachDo gościa.przeczytaj dokładnie wszystkie wpisy a znajdziesz tam wzmianke o zasięgu jeśli nie to radze iść do okulisty on napewno coś zaradzi no chyba że masz pi...de na oczach

autor: ~Anonim 2011-09-15 13:59:10

avatar I po co była wam 5 liga???

autor: ~mario7 2011-09-15 15:48:12

avatar Żeby udowodnić że bez pieniedzy też można zrobić jakiś wynik "AWANS". Pnowie zróbmy atmosferę awynik sam przyjdzie.Dozobaczenia na reningu. ps.baran popracuj nad rzeźbą a będzie dobrze:)

autor: ~anonim 2011-09-15 18:32:37

avatar A ty nad małym

autor: ~anonim 2011-09-15 18:39:48

avatar A ja tam myśle że i tak nie jest źle.w obronie gramy nieźle poza wpadką z polonią nie straciliśmy dużo bramek trzeba poprawić skuteczność i powinniśmy zacząć wygrywać!utrzymajmy ten sezon w lidze nadal płacimy frycowe!do boju i po 3 punkty do lisewa!

autor: ~pomocnik 2011-09-15 21:12:00

avatar wiecie smieszne to jest najlepiej zesrac sie do obracow ze zjebali bramke glowa do gory ..nie dziwie sie ze paru ludzi chce odejsc a paru juz checi ne ma grac ...

autor: ~anonim 2011-09-15 21:28:49

avatar Do pomocnika.nie wiesz jak jest?jak jest dobrze i są zwycięstwa to każdy słodko pisze i gada.a jak jest gorzej to wkoło sami krytycy i mądrale.olać ich.wierny kibic jest na dobre i złe!

autor: ~boli 2011-09-15 22:00:44

avatar Najbardziej boli to, że najwięcej komentarzy i wpisów jest wtedy kiedy zespołowi nie idzie, przegrywa, badż dzieje się coś niemiłego, a jak zespól wygrywa i jest fajnie wtedy komentarzy jest jak na lekarstwo. prośba do administratora - weź kolego zablokuj komentarze i bedzie swiety spokoj z tymi wszystkimi kibicami, anonimani, piłkarzami i innymi znawcami piłki.

autor: ~owen10 2011-09-16 09:45:44

avatar Panowie przypominam ze zawodnicy 1-go skladu, chcacy zagrac mecz w rezerwach (niedziela) maja dac znac Dawidowi w Sobote!

autor: ~poly 2011-09-16 11:40:35