Unislavia Unisław - LKS (mecz sparingowy)

Sport.pl

Aktualności

Porażka w pucharze

• autor: LKSDabrowa, 2013-08-04 21:14

W niedzielne popołudnie drużyna LKS-u rozegrała swój pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie. Przeciwnikiem naszej drużyny w I rundzie pucharu Polski były IV- ligowe rezerwy Zawiszy. Drużyna prowadzona przez trenera Konwińskiego uległa Bydgoszczanom 0:4.

SKŁAD LKS-u:

Matwiej (70 Muchewicz), Kamrowski, Pudo, Kaźmierczak J, Sadurski (60 Wesołowski), Szwaracki, Niewiadomy, Kuś, Wojciechowicz (60 Bednarek), Myśliński, Bereza (70 Kaźmierczak M).

Po Meczu powiedzieli:

tr.Dariusz Konwiński

Zdawaliśmy sobie sprawę iż będzie to trudny mecz ,młoda Drużyna Zawiszy(większość srebrni medaliści MP Juniorów).
Mimo klasy rywala,umiejętności czysto piłkarskich ,jak i dyscypliny taktycznej Nasza Drużyna mimo porażki uważam iż wypadła w miarę pozytywnie.
Pierwsza połowa Meczu to tak naprawdę 5 akcji Wojskowych z czego 4 bramkowe, Niestety błędy jakie popełniliśmy przy tych akcjach z Naszej strony były katastrofalne, Przebieg pierwszej połowy był pod dyktando drużyny z Bydgoszczy, poza kilkoma fragmentami w końcówce meczu sytuacje Myślińskiego oraz Wojciechowicza.
Druga połowa Meczu wyglądała już inaczej, owszem wojskowi również stwarzali sytuacje,lecz nie było już to tak klarowne jak w pierwszej połowie,Nasza drużyna w drugiej połowie,wiecej niż w pierwszej utrzymywała się przy piłce i więcej było akcji ofensywnych(sytuacje Myślińskiego,Kaźmierczaka oraz najlepsza Kusia)
Przy odrobinie szczęścia można byłoby pokusić o jedno/dwa trafienia.

Reasumując uważam iż wszyscy zawodnicy starali się powalczyć i włożyli serce w ten mecz,za co oczywiście dziękuję .
Godny podkreślenia jest także występ Rafała Muchewicza(kapitalne interwencje i co najważniejsze czyste konto)

Teraz skupiamy się na lidze,najbliższe zawody (inauguracja rozgrywek A klasy)w Łochowie,chłopacy wiedzą doskonale iż każde zawody traktujemy jak mecz o wszystko,specjalnie nie kalkulujemy,oczekujemy dobrego meczu i korzystnego wyniku.
Wszystkich Naszych kibiców zapraszamy na Mecz w Łochowie.