Sport.pl

Aktualności

Cenne 3 punkty!

• autor: LKSDabrowa, 2013-10-20 20:58

Drużyna LKS w niedzielne popołudnie przystąpiła do spotkania z Łokietkiem mocno zmobilizowana, cel przed tym meczem był tylko jeden -zwycięstwo i podłączenie się do drużyn z miejsc 12-9 .

Skład: Matwiej (Muchewicz 46') - Tuszyński, J.Kaźmierczak, Sadurski, Baranowski (Bereza 60') - Wesołowski (Siewert 46'), Kuś, Filarecki, Szwaracki - Myśliński, Gąsior (W.Pudo 75').

Zwycięstwo z Łokietkiem mimo wszystko nie przyszło łatwo.

Nasza drużyna od pierwszej minuty ruszyła do ataków, bramka ze stałego fragmentu gry (Kuś) lekko uśpiła Nasza drużynę, sytuacje 100%, niewykorzystane,Myślińskiego,Sadurskiego,Gąsiora...

Sytuacje nie wykorzystane mszczą się ,Goście po jednej z nielicznych akcji uzyskali wyrównanie w 35min,na domiar tego w 43 minucie straciliśmy bramkę drugą i jak okazało się Naszego bramkarza Matwieja(kontuzja).

Na drugą połowę meczu Nasza drużyna wyszła lekko rozkojarzana sytuacją jaka miała miejsce w przerwie meczu w Naszej Szatni, Nasz Bramkarz - Matwiej stracił przytomnośc-musiała interweniować służba medyczna-oraz Pogotowie Ratunkowe.

W wyniku zmian w ustawieniu i taktyce meczowej w danej chwili, LKS większą ilością zawodników przystąpił do skomasowanych ataków, dobre zmiany oraz cierpliwośc w prowadzeniu tempa akcji doprowadziły do bramek Naszych zawodników, Najpierw Dawid Bereza dobija piłkę do bramki Gości i doprowadza do remisu, chwilę później ponownie Bereza po indywidualnej akcji wyprowadza Naszą Drużynę na prowadzenie.

Filmową Bramkę na tak zwane przybicie gwoździa zdobył Myśliński po asyście Szwarackiego.

Jeszcze w końcówce Meczu sytuacje Pudo (dwukrotnie) ,oraz Szwarackiego,niestety nie znalazły się w siatce.

Drużyna wywalczyła cenne zwycięstwo!

GRATULUJEMY

PS:

Jednocześnie Wszyscy jesteśmy z Naszym Bramkarzem Mariuszem, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.