Aktualności

8 kolejka!

• autor: Admin, 2009-10-02 18:18

W niedziele  4 października o godzinie 15 na boisku w Czarżu piłkarze LKS Dąbrowa Chełmińska poraz ósmy wybiegną na boisko, by walczyć o ligowe punkty.

Rywalem naszych piłkarzy będzie beniaminek tegorocznych rozgrywek zespół Myśliwca Gostycyn. Będzie to pierwsze w historii spotkanie obydwu drużyn. Nasi rywale w obecnych rozgrywkach zdobyli 3 punkty pokonując u siebie Tarpana Mroczę 5-2, poza tym ponieśli 6 porażek. Jednak nie należy lekceważyć zespołu gości, albowiem w zeszłym tygodniu napędzili w pierwszej połowie dużego strachu Startowi Warlubie strzelając im 3 bramki, co nie uczynił dotąd żaden zespół.

Jeśli nasz zespół chce zainkasować kolejne trzy punkty i powoli wspinać się na wyższe miejsca w tabeli musi to spotkanie wygrać. Mam nadzieje, że przy pełnej mobilizacji i koncetracji całego zespołu uda się wygrać to spotkanie. A czy tak się stanie przekonamy się w niedzielę. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na boisko w Czarżu.

Do boju LKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!