Sport.pl

Aktualności

Pewne zwycięstwo z Przysierskiem!

• autor: LKSDabrowa, 2015-09-06 10:55

Wczoraj nasi seniorzy na własnym stadionie  podejmowali zespół Sparty II Przysiersk. LKS zwyciężył pewnie 4:0.

Początek spotkania to gra pozycyjna obu zespołów. Pierwszą groźną okazję stworzył sobie nasz zespół za sprawą Bartka Wesołowskiego, którego strzał z linii bramkowej wybił obrońca gości. LKS nie mógł zapłać odpowiedniego rytmu gry. Długie piłki za obrońców nie przynosiły efektów. W 39 minucie po indywidualnej akcji na skrzydle Dawida Berezy i zagraniu na 7 metr do Łukasza Gąsiora obejmujemy prowadzenie. Nasz napastnik płaskim strzałem po ziemi nie daje szans bramkarzowi. Chwilę później kopia sytuacji z przed chwili, ale Gąsior po zagraniu Berezy uderza obok bramki. Wynik do przerwy 1:0. W drugiej połowie oglądaliśmy już LKS z przed tygodnia. W 55 minucie mamy 2:0. Prostopadłe zagranie Wesołowskiego do Zakulskiego, który w sytuacji sam na sam dogrywa jeszcze do Berezy, któremu nie pozostaje nic innego jak skierować piłkę do pustej bramki. Nasz zespół miał jeszcze wiele sytuacji, ale brakowało szczęścia. W 76 minucie kolejny rajd Berezy, który wjeżdża w pole karne i dogrywa do Gąsiora, a ten zdobywa swoją drugą bramkę w meczu. Od tej chwili LKS praktycznie nie schodził z połowy gości. Akcję napędzał wprowadzony na boisko Marcin Bańka. Po jednym z jego zagrań sytuację miał również rezerwowy Dawid Kłoda, ale jego strzał minimalnie minął bramkę. W 80 minucie na atomowe uderzenie z ok. 30 metrów zdecydował się Bartek Siewert, ale piłka również minimalnie minęła bramkę. W 88 minucie Gąsior zagrywa piłką za obrońców do Berezy, a ten w sytuacji sam na sam zdobywa bramkę podcinką. Wynik końcowy 4:0 Dla LKS-u. Pierwsza połowa nie był dobra w wykonaniu naszej drużyny, ale już drugiej mogliśmy zobaczyć świetną grę.  Bardzo cieszy, zwycięstwo i komplet punktów po dwóch meczach oraz bilans bramowy 7-0. Następny mecz nasz zespól rozegra w Lubieniu z miejscowym Zrywem. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 11:00.