Sport.pl

Aktualności

Pogrom!

• autor: LKSDabrowa, 2015-10-03 21:42

Dzisiaj nasi seniorzy na własnym stadionie podejmowali zespół GLKS-u Dobrcz.  LKS rozgromił rywali aż 7:2.

Niespodziewanie bo już w 2 minucie goście obejmujęli prowadzenie. Nasz zespół szybko się pozbierał i 10 minucie było już 1:1. Indywidualna akcja Bartka Wesołowskiego, którego strzał obronił bramkarz. Najpierw dobijał Dawid Bereza, ale piłka trafiła w słupek. Dopiero celnym strzałem akcję wykończył świeżo upieczony tata, czyli Łukasz Gąsior. 5 minut później LKS obejmuje prowadzenie, podanie Wojtka Pudo na bramkę zamienia Gąsior . W 20 minucie Długie podanie za obrońców Kuby Prusakowskiego. Na strzał z powietrza lewą nogą decyduje się Wesołowski, ale świetnie broni bramkarz gości. Dobrcz praktycznie nie zagrażał naszej bramce. W 27 minucie po zagraniu Zakulskiego i  błędzie bramkarza Bereza zdobywa bramkę na 3:1. 10 minut później było już 4:1, po prostopadłym zagraniu Wesołowskiego gola zdobywa Bereza. W 40 minucie popisowe rozegranie rzutu wolnego przez nasz zespół i mamy 5:1. Po zagraniu Zakulskiego hat-tricka kompletuje Łukasz Gąsior. W 44 minucie bramkę do szatni zdobywa Bereza, który po kapitalnym zagraniu Gąsiora również kompletuje Hat-tricka. Wynik do przerwy 6:1. Druga połowa była bardziej wyrównana. Nasz zespół dużo grał piłką, ale goście również atakowali. W 60 minucie nasz zespół przed utratą bramki świetną interwencją ratuje debiutujący w seniorach Michał Wesołowski. Nasz zespół miał wiele świetnych okazji, ale brakowało wykończenia. W 78 minucie po zamieszaniu w polu karnym gości bramkę na 7:1 zdobywa po raz kolejny Gąsior. Ostatnie 10 minuty to rozluźnienie naszego zespołu. Efektem tego stracona bramka w 82 minucie. W końcówce świetną okazję miał Gierlicki, ale jego strzał obronił bramkarz, a dobitka Jakub Kamrowskiego również okazała się niecelna. Sędzia kończy spotkanie. Wynik 7:2 dla LKS-u. Pewna wygrana naszego zespołu, choć początek spotkania tego nie zapowiadał. Trzeba pochwalić chłopaków, że w pierwszej połowie poszli za ciosem i rozbili rywala. Widać poprawę w grze i miejmy nadzieje, że będzie ona z meczu na mecz jeszcze lepsza.  Drużynie Dobrcza dziękujemy za sportową walkę i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach. Następne spotkanie LKS rozegra w Bukowcu w sobotę o godzinie 15:00.