LKS D±browa Chełmińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

LKS-BKS 20.03.2011r.
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 188, wczoraj: 126
ogółem: 1 807 616

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Aktualno¶ci

Pierwszy turniej eliminacyjny!

  • autor: LKSDabrowa, 2017-01-02 11:10

Już za niespełna tydzień zostanie rozegrany pierwszy turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski u16 w futsalu. Turniej zostanie rozegrany 8 stycznia w hali sportowej w Unisławiu przy ul. Spokojnej 16.
PROGRAM TURNIEJU:
O godzinie 9.40 odbędzie się odprawa kierowników drużyn.
1 Mecz 10.00-10.55 Unisław Team - Taf Toruń
2 Mecz 11.00-11.55 LKS D±browa Chełmińska - Jeziorak Iława
3 Mecz 12.00-12.55 Unisław Team - LKS D±browa Chełmińska
4 Mecz 13.00-13.55 Jeziorak Iława - Taf Toruń
5 Mecz 14.00-14.55 Jeziorak Iława - Unisław Team
6 Mecz 15.00-15.55 LKS D±browa Chełmińska - Taf Toruń

Zakończenie turnieju o godzinie 16:00.
Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do hali w Unisławiu, aby pomóc naszym chłopakom w uzyskaniu jak najlepszego wyniku.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [77]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Tre¶ć:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
TKP Tuchola 2:0 Grom II Więcbork
LKS D±browa Chełmińska 2:0 Victoria M±kowarsko
Fuks Wielowicz 6:1 Sokół Nowy Dwór
Gwiazda Sypniewo 2:1 LKS Kęsowo
Kamionka II Kamień Krajeński 0:3 Cis Cekcyn
Łokietek Wierzchucin Królewski 3:3 Taxus Komierewo

Najnowsza galeria

Zdjęcia grupowe wszystkich zespołów
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

LKS D±browa Chełmińska Grom II Więcbork
LKS D±browa Chełmińska   Grom II Więcbork
2017-09-30, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS D±browa Chełmińska Victoria M±kowarsko
LKS D±browa Chełmińska 2:0 Victoria M±kowarsko
2017-09-16, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Taxus Komierewo - TKP Tuchola
Cis Cekcyn - Łokietek Wierzchucin Królewski
LKS Kęsowo - Kamionka II Kamień Krajeński
Sokół Nowy Dwór - Gwiazda Sypniewo
Victoria M±kowarsko - Fuks Wielowicz
Grom II Więcbork - LZS Skarpa

Kalendarium

23

09-2017

sobota

4.kolejka młodzików LKS - Burza Nowa Wie¶ Wielka - 11:00

24

09-2017

niedziela

40 urodziny obchodzi Mariusz My¶liński

2.kolejka orlików: Wisełka III Bydgoszcz - LKS - 14:00, KKP Bydgoszcz - LKS - 15:00. Wszystkie mecze na orliku ul. Piwnika Ponurego w Fordonie.

4.kolejka jun. mł. Gryf Cekcyn - LKS - 16:00

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

¶roda

18 urodziny obchodzi Michał Wesołowski

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

pi±tek

Zczuba.tv