LKS Dąbrowa Chełmińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

LKS Dąbrowa - Spójnia B.B 16.05.10
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 81, wczoraj: 272
ogółem: 1 817 463

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Aktualności

Transfery!

  • autor: LKSDabrowa, 2017-08-24 09:42

Pierwszy mecz seniorów już w niedzielę. Czas przedstawić letnie roszady w składzie.

Do zespoły dołączyli:

Dawid Wojciechowski z Wisły Fordon,

Mikołaj Wiwatowski z juniorów Chemika Bydgoszcz,

Mateusz Sarnowski z juniorów Chemika Bydgoszcz,

Dawid Murawski był do nas wypożyczony w zeszłym sezonie, a teraz przychodzi na stałe z Pomowca Kijewo Królewskie,

Dawid Kuczyński dołączył z zespołu naszych juniorów.

Nowym zawodnikom życzymy powodzenia w naszym klubie oraz jak największej radości z gry.

Z wypożyczenia do BKS-u Bydgoszcz wrócił Maciej Góralski . Całą kadrę można zobaczyć na naszej klubowej stronie.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [44]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
TKP Tuchola 0:3 LKS Dąbrowa Chełmińska
Fuks Wielowicz 2:1 LZS Skarpa
Gwiazda Sypniewo 2:1 Grom II Więcbork
Łokietek Wierzchucin Królewski 2:3 Victoria Mąkowarsko
Taxus Komierewo 5:2 Sokół Nowy Dwór
Cis Cekcyn 6:1 LKS Kęsowo

Najnowsza galeria

Zdjęcia grupowe wszystkich zespołów
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

LKS Dąbrowa Chełmińska Fuks Wielowicz
LKS Dąbrowa Chełmińska   Fuks Wielowicz
2017-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

TKP TucholaLKS Dąbrowa Chełmińska
TKP Tuchola 0:3 LKS Dąbrowa Chełmińska
2017-10-14, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
LKS Kęsowo - TKP Tuchola
Sokół Nowy Dwór - Cis Cekcyn
Victoria Mąkowarsko - Taxus Komierewo
Grom II Więcbork - Kamionka II Kamień Krajeński
LZS Skarpa - Gwiazda Sypniewo
LKS Dąbrowa Chełmińska - Fuks Wielowicz

Kalendarium

21

10-2017

sobota

9.kolejka LKS - Fuks Wielowicz - 15:00

3.kolejka 38 grupy orlików: 9:00 LKS - Wisełka Bydgoszcz, 10:00 LKS - Polonia II Bydgoszcz, 11:00 LKS - Juventus II Bydgoszcz. Orlik ul. Piwnika Ponurego w Fordonie.

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

Zczuba.tv