LKS Dąbrowa Chełmińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

LKS - TOR 17.04.2011r.
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 222, wczoraj: 606
ogółem: 1 913 145

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Aktualności

Terminarz A-klasy!

  • autor: LKSDabrowa, 2018-07-23 16:01

KPZPN opublikował terminarz rundy jesiennej A-klasy grupy I!

W pierwszej kolejce do Dąbrowy zawita Krajna Sępólno Krajeńskie.
Cały terminarz:
1.kolejka 18/19.08 LKS - Krajna Sępólno Krajeńskie
2.kolejka 25/26.08 Kamionka Kamień Krajeński - LKS
3.kolejka 01/02.09 LKS - Dąb Potulice
4.kolejka 08/09.09 Tucholanka Hydrotor Tuchola - LKS
5.kolejka 15/16.09 LKS - GLKS Osielsko
6.kolejka 22/23.09 LKS - Grom Osie
7.kolejka 29/30.09 Fala Świekatowo - LKS
8.kolejka 06/07.10 LKS - Rawys Ceo Raciąż
9.kolejka 13/14.10 Victoria Niemcz - LKS
10.kolejka 20/21.10 LKS - Wda II/Tor Świecie
11.kolejka 27/28.10 Start Warlubie - LKS
12.kolejka 03/04.11 LKS - GLKS Dobrcz - Wudzyn
13.kolejka 10/11.11 Victoria Koronowo - LKS
Grupa wygląda na bardzo mocną. Czeka nas bardzo ciekawy sezon


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [38]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
GLKS Osielsko MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
LKS Kamionka Kamień Krajeński Victoria Koronowo
Dąb Potulice GLKS Dobrcz - Wudzyn
Tucholanka Hydrotor Tuchola Start Warlubie
LKS Dąbrowa Chełmińska 1:0 Wda II/Tor Świecie
Grom Osie Victoria Niemcz
Fala Świekatowo LKS Rawys CEO Raciąż

Najnowsza galeria

Zdjęcia grupowe wszystkich zespołów
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

Start WarlubieLKS Dąbrowa Chełmińska
Start Warlubie   LKS Dąbrowa Chełmińska
2018-10-27, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Dąbrowa Chełmińska Wda II/Tor Świecie
LKS Dąbrowa Chełmińska 1:0 Wda II/Tor Świecie
2018-10-20, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
LKS Rawys CEO Raciąż - GLKS Osielsko
Victoria Niemcz - Fala Świekatowo
Wda II/Tor Świecie - Grom Osie
Start Warlubie - LKS Dąbrowa Chełmińska
GLKS Dobrcz - Wudzyn - Tucholanka Hydrotor Tuchola
Victoria Koronowo - Dąb Potulice
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - LKS Kamionka Kamień Krajeński

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Zczuba.tv