LKS Dąbrowa Chełmińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

LKS Dąbrowa-Strażak Górna Grupa 27.09.09
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 81, wczoraj: 177
ogółem: 1 890 839

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Aktualności

Juniorzy i młodzicy poznali ligowych rywali!

  • autor: LKSDabrowa, 2018-07-28 17:59

Juniorzy starsi poznali ligowych rywali w 3 lidze!
Sezon rozpocznie się w weekend 25,26 sierpnia. LKS pierwsze spotkanie rozegra na własnym stadionie z Victorią Niemcz.
Lista rywali:
1.Victoria Niemcz
2. Czarni Nakło
3.Golden Goal Bydgoszcz
4. Start Warlubie
5. Rawys PEE-BUD Raciąż
6. TKP Tuchola
7. BKS Bydgoszcz
W rundzie jesiennej zespoły rozegrają mecz i rewanż.

Młodzicy również poznali swoich rywali w IV lidze!
Sezon rozpocznie się w weekend 25,26 sierpnia.
Pierwsze spotkanie na stadionie w Dąbrowie Chełmińskiej, a rywalem będzie CWZS II Bydgoszcz.
Lista rywali:
1. CWZS II Bydgoszcz
2. Wisełka Solec Kujawski
3. Kamionka Kamień Krajeński
4. Gryf Sicienko
5. Victoria Koronowo
Zespoły w rundzie jesiennej rozegrają mecz i rewanż.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [38]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Mecze sparingowe
Pomowiec Kijewo Królewskie 1:5 LKS Dąbrowa Chełmińska
Legia Chełmża 7:0 LKS Dąbrowa Chełmińska
LKS Dąbrowa Chełmińska 6:2 Wisła Fordon
LKS Dąbrowa Chełmińska 1:4 Victoria Koronowo

Najnowsza galeria

Zdjęcia grupowe wszystkich zespołów
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

LKS Kamionka Kamień Krajeński LKS Dąbrowa Chełmińska
LKS Kamionka Kamień Krajeński   LKS Dąbrowa Chełmińska
2018-08-25, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Dąbrowa Chełmińska Wisła Fordon
LKS Dąbrowa Chełmińska 6:2 Wisła Fordon
2018-08-09, 18:00:00
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Dąb Potulice - GLKS Osielsko
Tucholanka Hydrotor Tuchola - LKS Kamionka Kamień Krajeński
LKS Dąbrowa Chełmińska - MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
Grom Osie - Victoria Koronowo
Fala Świekatowo - GLKS Dobrcz - Wudzyn
LKS Rawys CEO Raciąż - Start Warlubie
Victoria Niemcz - Wda II/Tor Świecie

Kalendarium

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

Zczuba.tv