Sport.pl

Aktualności

Porażka na własne życzenie!

• autor: LKSDabrowa, 2018-08-26 11:55

Od początku spotkania to LKS dyktował warunki. Już w drugiej minucie mogliśmy objąć prowadzenie. Po wrzutce z rzutu rożnego Misiewicza piłkę trącił Wesołowski, bramkarz odbił ją wprost pod nogi Siewerta, ale jego strzał z samej linii bramkowej jakimś cudem wybił zawodnik Kamionki. Gospodarze próbowali atakować po kontrach i udało im się dwukrotnie, ale żadna wrzutka z bocznego sektora nie zakończyła się strzałem. W 24 minucie indywidualna akcja Dawida Sarnowskiego i faul w polu karnym Kamionki. Rzut karny dla LKS-u! Niestety strzał Misiewicz świetnie obronił rosły bramkarz gospodarzy. LKS nie forsował tempa. Raz po raz mieliśmy okazje z rzutów rożnych( 11 w pierwszej części gry). W 35 minucie właśnie po rzucie rożnym okazje miał Bereza, który dopadł do wybitej piłki na 25 metrze, uderzył bardzo mocno, ale jeszcze lepiej obronił bramkarz. Do przerwy LKS mógł śmiało prowadzić 3:0. Gospodarze nie oddali żadnego celnego strzału w pierwszej części gry.                                        Od początku drugiej połowy gospodarzy zaczęli grać trochę odważniej i ostrzej. LKS ewidentnie pierwsze 10 minut gry przespał. W 55 minucie głupia strata w środku pola i kontra Kamionki. świetna piłka z obrońców i napastnik wychodzi sam na sam lobuje Wesołowskiego, oboje wpadają na siebie, piłkę z samej linii wybija Bereza, ale niestety arbiter uznaje, że nasz bramkarz faulował napastnika i odgwizduje rzut karny. Sam poszkodowany pewnie go wykorzystał i było 1:0. LKS również miał dwie świetne okazje za sprawą Bańki i Sarnowskiego, ale piłka dwukrotnie minęła bramkę. W 66 minucie znowu głupia strata i kontra gospodarzy, który kończy się niestety bramką. Od tego momentu gospodarze ewidentnie się cofnęli. LKS miał okazje, ale brakowało wykończenia. Bereza i Bańka uderzali niecelnie. Mecz w końcówce ewidentnie się zaostrzył. Brutalne faule na naszych zawodnikach. Ale do końca spotkania Kamionka skutecznie wybijała piłkę. W minucie 3 i ostatni strzał gospodarzy. Tym razem świetnie obronił Wesołowski. Sędzia kończy spotkanie i przegrywamy 2:0. Niestety w piłce nożnej nie przyznają punktów za ładną grę, utrzymywanie się przy piłce czy większą ilość sytuacji. Kamionka oddała w meczu 3 celne strzały( w tym rzut karny) i zdobyła 2 bramki. Niewykorzystane sytuacje z pierwszej połowy niestety się zemściły. Po raz drugie gramy z bardzo dobrym zespołem, jesteśmy lepsi, ale licznik punktowy wynosi 0. Kolejna okazja na zdobycie punktów już za tydzień w sobotę. Do Dąbrowy zawita Dąb Potulice. Dla LKS-u będzie to arcyważny mecz. Początek spotkania o godzinie 17:00. Bardzo serdecznie zapraszamy kibiców. Zapełnijmy nasz stadion!!!