Sport.pl

Aktualności

Pewne trzy punkty!

• autor: LKSDabrowa, 2018-09-23 17:36

Wczoraj nasi seniorzy bardzo pewnie zwyciężyli z Gromem Osie 5:2. W pierwszej części gry przewaga LKS-u była zdecydowana. Od początku raz po raz atakowaliśmy na bramkę rywala, ale brakowało ostatniego podania. Rywale atakowali głównie przez granie długich piłek. W 28 minucie Dawid Sarnowski zagrał piłkę wzdłuż pola karnego do Dawida Berezy, a ten kapitalnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza. 2 minuty później było już 2:0. Po raz kolejny świetnie zagrał Sarnowski, a sprytnym strzałem akcję wykończył Mateusz Myśliński. LKS nie zwalniał tempa. Rywale kompletnie nie zagrażali naszej bramce, albo pewnie bronił nasz bramkarz. W 40 minucie Kacper Bańka ograł na skrzydle rywala i idealnie zagrał do Myślińskiego, który pewnie strzałem przy słupku pokonał bramkarza. Do przerwy schodziliśmy z trzy bramkową przewagą. W drugiej połowie spotkanie już się bardziej wyrównało. Grom jak i w pierwszej części również atakował grając długie piłki na silnych napastników. W 51 minucie niestety tracimy bramkę. W 75 minucie Maciej Góralski minął rywali jak tyczki i zagrał do Murawskiego, który potężnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi. Goście mieli kilka kapitalnych okazji, ale brakowało wykończenia, albo świetnie bronił nasz zespół. W 80 minucie z boiska z powodu kontuzji musiał zejść Siewert. Nasz trener zrobił już wszystkie zmiany i musieliśmy grać w 10. W 85 minucie Grom wykorzystał tą przewagę i zdobył bramkę na 4:2. Jednak tego dnia to LKS zakończył strzelanie. Ponownie Góralski do Murawskiego i było 5:2. Arbiter kończy spotkanie i inkasujemy kolejne 3 punkty. Po obecnej kolejce zajmujemy 8 lokatę z niewielką stratą do 3 miejsca. Za tydzień czeka nas prawdopodobnie najcięższy pojedynek. LKS jedzie do lider ze Świekatowa.