Sport.pl

Aktualności

Zwycięstwo

• autor: Admin, 2010-06-05 18:36

W ostatnim meczu wyjazdowym w iście wakacyjnej atmosferze i tempie LKS pokonał Dąb Potulice 2:3, (0:3).

Stare powiedzenie mówi, że "papier przyjmie wszystko", ja tym razem oszczędze ten wirtualny papier i poprzestane na suchym wyniku. LKS wygrał i dopisał kolejne trzy punkty jednak na styl i formę spuszczam zasłonę milczenia.

• Komentarzy [7]
  • czytano: [2817]

autor: ~Remi9 2010-06-05 22:31:39

avatar Macias co racja to racja,relację meczową można by było ograniczyć tylko do pierwszej połowy,piknikowe tempo gry bramiki w 14 Dariusz Niunio Konwiński,38 Jarosław Nowicki,42 Jakub Kamrowski-gospodarze odpowiedzieli raz ale Mateusz Syrocki wybronił sytuację sam na sam i tyle.Posiadanie pilki 80-20% dla LKS-u. Po przerwie 100 sytuacji LKS-u i .... dwa strzały Dębu i dwie bramki!!!!

autor: ~Remi9 2010-06-05 22:38:37

avatar W drugiej posiadanie pilki 85-15% dla LKS-u :-)))))Dąb nawet nie mial ochoty dzisiaj grać,od pierwszej minuty wygladali jakby wyszli tylko po to by odbębnić swoje i iść na piwko,a mimo to strzelili dwie bramki,ktore ich chyba bardziej zaskoczyly niż Nas. Mam badzo mieszane uczucia,pomimo iż wygralismy czuję niedosyt,wcale nie czuje się zwycięzcą. Punkty cieszą,ale....sami wiecie.

autor: korman 2010-06-05 23:33:54

Profil korman w Futbolowo Remi wiesz dobrze, że klasę zespołu poznaje sie gdy ma dzień taki, że gra piach i zdobywa punkty to jest super i dobry prognostyk na przyszłość :) pozdro dla Grojków z LKS-u :)

autor: ~Remi9 2010-06-06 05:18:42

avatar Kormi dzięki,że zawsze jesteś z Nami!!! W tej lidze liczą się punkty a my przywieżliśmy komplet:-) i o to chodziło:))))

autor: 26krzys 2010-06-06 10:54:52

Profil 26krzys w Futbolowo dab mial takie założenia Panowie zeby grac senna gre i kontrowac i to im wyszlo bo sie do tego dostosowaliscie....patrzac na przebieg spotkania byliscie zdecydowanie lepsi i gratuluje zwyciestwa...ale niczym nie przypominaliscie zespolu z meczu na ZAWISZY....pozdrawiam i gratuluje 3 pkt.

autor: 26krzys 2010-06-06 10:57:12

Profil 26krzys w Futbolowo i jeszcze jedno...meczu nie wygrywa ten kto gra ładnie dla okoa i ma wiecej procent posiadania piłki tylko ten kto gra skutecznie...a druga połowe przegraliscie 2-0 i to grajac ostatnie 15 min w przewadze jednego zawodnika ....mimo wszystko gratuluje 3 pkt.

autor: ~Admin LKS 2010-06-07 22:07:33

avatar Jakby nie patrzeć kolega 26krzys ma troche racji, no ale na szczeście mozna juz o tym meczu zapomniec. Kolego dzieki za konstruktywne komentarze. Pozdrawiam i zycze wiecej powodów do radości dla Twojej druzyny w nowym sezonie.