LKS Dąbrowa Chełmińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

Pierwszy mecz barażowy 18.06.2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 45, wczoraj: 390
ogółem: 1 900 698

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Kadra » Szczegóły

« wróć

Jakub Kamrowski

Pozycja na boisku: obrońca/pomocnik
Data urodzenia: 1985-08-31
Numer na koszulce: 11


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Cis Cekcyn - LKS Dąbrowa Chełmińska L 30' 0 - - - -
Sokół Nowy Dwór - LKS Dąbrowa Chełmińska L 30' 0 - - - -
LKS Dąbrowa Chełmińska - Victoria Mąkowarsko L 40' 0 - - - -
LZS Skarpa - LKS Dąbrowa Chełmińska L 90' 0 b - - -
TKP Tuchola - LKS Dąbrowa Chełmińska L 90' 0 - - - -
LKS Dąbrowa Chełmińska - Fuks Wielowicz L 90' 0 - 1 - -
Gwiazda Sypniewo - LKS Dąbrowa Chełmińska L 90' 0 - 1 - -
Łokietek Wierzchucin Królewski - LKS Dąbrowa Chełmińska L 90' 0 - - - -
LKS Dąbrowa Chełmińska - Taxus Komierewo L 90' 0 - 1 - -
Podsumowanie 640' 0 1 3 0 ż 0 cz 0

Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
GLKS Osielsko 2:4 GLKS Dobrcz - Wudzyn
Victoria Koronowo 1:3 Start Warlubie
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie Wda II/Tor Świecie
LKS Kamionka Kamień Krajeński 2:1 Victoria Niemcz
Dąb Potulice 3:7 LKS Rawys CEO Raciąż
Tucholanka Hydrotor Tuchola 1:3 Fala Świekatowo
LKS Dąbrowa Chełmińska 5:2 Grom Osie

Najnowsza galeria

Zdjęcia grupowe wszystkich zespołów
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

Fala Świekatowo LKS Dąbrowa Chełmińska
Fala Świekatowo   LKS Dąbrowa Chełmińska
2018-09-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Dąbrowa Chełmińska Grom Osie
LKS Dąbrowa Chełmińska 5:2 Grom Osie
2018-09-22, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Grom Osie - GLKS Osielsko
Fala Świekatowo - LKS Dąbrowa Chełmińska
LKS Rawys CEO Raciąż - Tucholanka Hydrotor Tuchola
Victoria Niemcz - Dąb Potulice
Wda II/Tor Świecie - LKS Kamionka Kamień Krajeński
Start Warlubie - MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
GLKS Dobrcz - Wudzyn - Victoria Koronowo

Kalendarium

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

30

09-2018

niedziela

Zczuba.tv